نسخه چاپی

سرآسیایی: نگرانی بابت شكایت استقلال نداریم

سرآسيايي: نگراني بابت شکايت استقلال نداريم

مربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان می‌گوید تیمش با تمام قوا و انگیزه به مصاف پیكان می‌رود.

به گزارش نما ،مجتبی سرآسیایی مربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان که به دلیل محرومیت امیر قلعه نویی در نشست خبری پیش از دیدار با پیکان در عصر روز یکشنبه حاضر شد، در خصوص این دیدار گفت: به پیکان تبریک می‌گویم که نسبت به سال‌های قبل، شرایط بهتری دارد و با کادر مربیگری جوان و شجاعی در لیگ حاضر شده و بازیکنان خوبی را دور هم جمع کرده است. این تیم فوتبال خوبی بازی می کند که همین باعث شده شرایط جدولی خوبی داشته باشند.

وی ادامه داد: نتایجی که گرفتند نشان دهنده خوب بودن این تیم است. روند این چند بازی و محدودیت‌هایی که داشتیم مثل محرومیت قلعه‌نویی ضربه بزرگی به تیم زد. زنده‌روح و شاکری را از دست دادیم و با توجه به تفکراتی که بر اساس آن تیم را بسته بودیم، اختلالاتی ایجاد شد اما با تفکرات قلعه‌نویی این قضیه مدیریت شد. راضی نیستیم اما شرایط بدی نداریم زیرا پتانسیل تیم و باشگاه، بالاتر از این شرایط است. بازیکنان ما تلاش زیادی کردند و تیم متحدی داریم و آماده بازی فردا با پیکان هستیم. تحلیل‌هایی را نسبت به تیم حریف داشتیم و آماده رویارویی با آن ها هستیم. تیم پیکان تیم جوانی است و سرعت انتقال توپ این تیم بالا است. با وجود همه این توصیفات و احترامی که برای آن‌ها قائلیم، برای 3 امتیاز به میدان خواهیم رفت.

مربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان درباره این که فشار زیادی روی این باشگاه است، توضیح داد: در نشست‌های قبلی هم گفتم که تیم ما تشکیلات خوب و باکیفیتی دارد و از ساختار درستی تشکیل شده است. فشاری را تحمل نمی‌کنیم و تحت تفکر قلعه‌نویی به کار خود ادامه می دهیم. شرایط جدولی هیچ تیمی در هفته‌های اول پایدار نیست و تیمی برنده این پروسه است که بتواند شرایط را کنترل کند و لیگ را دست پر به اتمام برساند.

او درباره رضایت از بازیکن خارجی تیمش گفت: ما انتظار معجزه از این بازیکن گابنی نداریم اما در پازل تاکتیکی ما می‌تواند کمک کند و یک سری از خلاءها را پر کند. بازیکنانی که از سوی قلعه‌نویی انتخاب می‌شوند، کیفیت مناسب و پتانسیل بازی کردن در لیگ را دارند. هیچ مشکلی در این خصوص نداریم که باشگاهی بخواهد در خصوص بازیکن گابنی شکایت کند.

همچنین مدیررسانه‌ای باشگاه گل‌گهر در خصوص محرومیت قلعه‌نویی گفت: ما به کمیته انضباطی درخواست دادیم که اگر نصف محرومیت قلعه‌نویی سپری شد، مابقی به صورت تعلیقی در بیاید که 12 آذرماه، نیمی از محرومیت آقای قلعه‌نویی به پایان خواهد رسید.

ایسنا 

۱۴۰۰/۹/۷

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: