نسخه چاپی

اخاذی و سرقت با كلت ساچمه‌ای

عکس خبري -اخاذي و سرقت با کلت ساچمه‌اي

پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری دو متهمی خبر داد كه در پوشش خودروی مدل بالا از دختران جوان اخاذی می‌كردند.

به گزارش نما، سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سارقی خبر داد که با خودروی مدل بالا و تفنگ ساچمه‌ای اقدام به سرقت می‌کردند.

سرهنگ امیرهوشنگ امیری سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری پایتخت در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: براساس اخبار به دست آمده، مبنی بر سرقت از شهروندان به خصوص دختران جوان توسط دو سرنشین یک خودروی مدل بالا و یک قبضه سلاح کلت ساچمه‌ای، موضوع در دستور کار عملیات کلانتری ۱۳۰ نازی آباد قرار گرفت.

وی افزود: عوامل عملیات کلانتری ۱۳۰ نازی آباد در حین گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی و با توجه به اطلاعات کسب شده از سارقان در یکی از خیابان ها، خودروی مدل بالایی را که با دو نفر سرنشین در کنار خیابان در حال صحبت با دو خانم بود، مشاهده کرده و خودرو را زیر نظر قرار داده که مشاهده شد هر دو خانم سوار بر خودرو شده و حرکت کردند که بلافاصله ماموران برای دستگیری متهمان وارد عمل شده و مسیر خودرو را مسدود و متهمان را دستگیر کردند؛ در بازرسی اولیه از متهمان یک قبضه کلت کمری ساچمه ای کشف و به همراه متهمان به کلانتری منتقل شد.

سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری گفت: متهمان در تحقیقات فنی پلیسی به جرائم خود اعتراف کردند که با فریب دختران جوان با پوشش خودروی مدل بالا آنها را سوار کرده و در مسیر با تهدید سلاح اقدام به اخاذی و سرقت اشیاء قیمتی آنان می کردند.

امیری با بیان اینکه تا کنون ۵ شاکی در این خصوص شناسایی و به کلانتری مراجعه کردند در پایان خاطرنشان کرد: پرونده متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی ارجاع شد.

منبع: فارس

۱۴۰۰/۱۰/۷

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: