نسخه چاپی

روایت نادال از دیدار با دختر شگفتی‌ ساز ایرانی

عکس خبري -روايت نادال از ديدار با دختر شگفتي‌ ساز ايراني

تنیس باز مشهور جهان به دیدارش با مشكات الزهرا صفی واكنش نشان داد و گفت: داستان او شگفت انگیز است.

به گزارش نماو به نقل از سایت نشنال، داستان ملاقات رافائل نادال و مشکات الزهرا صفی دختر تاریخ ساز تنیس ایران که توانست در گرند اسلم استرالیا بازی کند، مورد توجه رسانه های خارجی قرار گرفته است.

مشکات الزهرا صفی رویای خود را تعقیب می‌کند. صفی در راهروهای اوپن استرالیا با الهام بخش خود آشنا شد و برای گرامیداشت این لحظه خاص، عکسی با او در اینستاگرامش منتشر کرد.

بدون شک این تجربه‌ای بود که این دختر ۱۷ ساله برای همیشه دوستش خواهد داشت، اما فقط برای او معنادار نبود. نادال هم داستان صفی را «شگفت‌انگیز» می‌بیند و از ملاقات با او بسیار هیجان‌زده شد.

نادال در این خصوص اظهار داشت: «در راهروی محل برگزاری بازی‌ها بودم که یکی از کارکنان مسابقات او را به من معرفی کرد و مقداری از چگونگی حضور او در تنیس توضیح داد و برای من لذت بخش بود که درباره او بیشتر بدانم، فکر می‌کنم داستان او شگفت انگیز است. »

وی ادامه داد: «دیدن بازیکنانی از نقاط مختلف جهان، به‌ویژه نقاطی از جهان که از نظر تاریخی هرگز بازیکنانی در گرند اسلم نداشتند، فوق‌العاده است. فکر می‌کنم دیدن بازیکنی از ایران که اکنون در رده سنی نوجوانان است و قبلاً یک مسابقه را برده است، فوق‌العاده است. این یک داستان عالی است و واقعاً از ملاقات با او لذت بردم. یکی از زیباترین چیزها این است که ورزش می‌تواند زندگی مردم را تغییر دهد و داستان‌هایی مانند او می‌گویند که ما در راه درستی برای ادامه ترویج ورزش خود هستیم.»

روایت نادال از دیدار با دختر شگفتی‌ساز ایرانی

نادال که الهام بخش افراد بی‌شماری در سرتاسر جهان شده است، از شنیدن اینکه صفی برای اولین بار بعد از تماشای مسابقه او تنیس را بازی کرده است، خوشحال است: « برای من این اتفاق خاصی است اگر بتوانم کسی را تشویق کنم تا در مورد زندگی تصمیمات مثبت بگیرند، این چیزی است که بسیار به آن افتخار می‌کنم.

منبع: فارس

۱۴۰۰/۱۱/۶

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: