نسخه چاپی

زمان ثبت نام وام ودیعه مسكن خرداد۱۴۰۱

عکس خبري -زمان ثبت نام وام وديعه مسکن خرداد????

معاونت مسكن و ساختمان از آغاز ثبت‌نام متقاضیان دریافت وام ودیعه مسكن از ۱۲ خرداد در سامانه جامع طرح‌های حمایتی مسكن وزارت راه و شهرسازی خبر داد.

به گزارش نما، معاونت مسکن و ساختمان در اطلاعیه‌ای از آغاز ثبت‌نام متقاضیان تسهیلات کمک‌ودیعه مسکن از روز پنج‌شنبه ۱۲ خردادماه از طریق ثبت درخواست در سامانه طرح‌های حمایتی مسکن خبر داد.
بر اساس اعلام معاونت مسکن و ساختمان، پیرو تصمیم دولت برای پرداخت تسهیلات کمک‌ودیعه اجاره مسکن در سال ۱۴۰۱ به مستأجران، ثبت‌نام برای دریافت تسهیلات مذکور از ساعت ۱۰ صبح روز پنجشنبه ۱۲ خردادماه از طریق سامانه وزارت راه و شهرسازی به‌نشانی http://saman.mrud.ir آغاز می‌شود.

به‌موجب مصوبه شورای پول و اعتبار و از محل تسهیلات ماده ۴ قانون جهش تولید مسکن به‌منظور حمایت از مستأجران در سال جاری تا سقف ۴۰ هزارمیلیارد تومان تسهیلات کمک‌ودیعه مسکن از طریق معرفی وزارت راه و شهرسازی توسط بانک‌های عامل پرداخت می‌شود. سقف تسهیلات کمک‌ودیعه مسکن در تهران، مراکز استان‌ها و سایر نقاط شهری به‌ترتیب ۱۰۰، ۷۰ و ۴۰ میلیون تومان مصوبه و به شبکه بانکی کشور ابلاغ شده است. نرخ سود تسهیلات ودیعه مسکن ۱۸ درصد و طول دوره بازپرداخت ۵ساله است.
منبع: تسنیم

۱۴۰۱/۳/۱۱

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...