نسخه چاپی

در تمرینات پرسپولیس شركت نمی‌كنم

پیشكسوت پرسپولیس گفت: «شرایط قراردادم را به باشگاه پرسپولیس اعلام كردم اما هنوز به من جوابی داده نشد.»

به گزارش نما به نقل از جام ورزشي؛ کریم باقری ابتدا در خصوص شرایطش با باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: «من مشکلی با باشگاه پرسپولیس ندارم و همیشه خدمت به این تیم را افتخار می‌دانم اما شرایطی داشتم که به باشگاه اعلام کردم آن هم مسئله‌ای طبیعی بود.»


وی افزود: «اگر امسال بخواهم در خدمت پرسپولیس باشم با توجه به اینکه آقای دایی هم به من اطمینان کرد باید با باشگاه قرارداد رسمی داشته باشم اما وقتی دیدم در این باره با من حرفی زده نشده، من هم تصمیم دیگری گرفتم.»


باقری ادامه داد: «با رویانیان صحبت کردم اما چیزی نگفت. با شیرینی هم حرف زدم و به او گفتم می خواهم رویانیان را ببینم اما خبری نشد. فقط 4 روز پیش بود که رویانیان به من زنگ زد و گفت: در نشستی 3 جانبه همه چیز را حل می‌کنیم اما متاسفانه خبری نشد. دوباره قبل از بازی با قطر هم دوباره صحبت کردم اما جوابی به من نداده اند. نمی دانم تصمیمشان چیست و اگر بخواهند باید به من خبر بدهند. من در شرایط قراردادم آن چیزی را که می‌خواستم به باشگاه اعلام کردم اما به من جوابی داده نشد.»


کاپیتان سابق سرخپوشان تاکید کرد: «به همین دلیل من از فردا در تمرینات پرسپولیس شرکت نمی‌کنم و تا وقتی که تکلیفم روشن نشود در خدمت این تیم نخواهم بود. با هیچ کس هم مشکلی ندارم و فقط چون باید به صورت رسمی با باشگاه کار کنم خواستم قرارداد داشته باشم و همه چیز را هم به باشگاه اعلام کردم.»


او درباره درگیری رویانیان و کریمی گفت: «من نمی دانم چه مسائلی بین آنها گذشته و چون اطلاعی ندارم نظری نمی دهم.»

باقری در پایان درباره شایعه همکاری اش با گسترش فولاد تبریز افزود: «چنین چیزی صحت ندارد.»

۱۳۹۲/۳/۲۳

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...