نسخه چاپی

جلسات مرتضوی با توكلی، زاكانی و سروری پشت درهای بسته


بولتن نیوز: در پی جلسه روز گذشته برخی طراحان استیضاح وزیر کار با مرتضوی، قرار شد تا احمد توکلی پس از بررسی پاسخ های مرتضوی به عنوان حکمیت نظر خود را برای برکناری یا ماندن مرتضوی در ریاست صندوق تامین اجتماعی اعلام کند.

به گزارش بولتن نیوز، روز گذشته سعید مرتضوی رئیس صندوق تأمین اجتماعی به مدت چند ساعت طولانی با احمد توکلی، علیرضا زاکانی و پرویز سروری از طراحان استیضاح عبدالرضا شیخ الاسلامی جلسه داشتند.

این جلسه که چندین ساعت به طول انجامید در دو نوبت صبح و عصر برگزار شد. طراحان استیضاح در جلسه با مرتضوی دلایل استیضاح شیخ الاسلامی که همان انتصاب مرتضوی به ریاست صندوق تامین اجتماعی است مطرح کرده و با توجه به سوابق مرتضوی خواستار برکناری وی و منتفی شدن استیضاح شیخ الاسلامی شدند

مرتضوی نیز پاسخ ها و توضیح های خود را داد و در نهایت احمد توکلی به عنوان حکم انتخاب شد تا پاسخ های مرتضوی را بررسی کند و نظر حکمیت را برای برکناری و یا ماندن مرتضوی در ریاست صندوق تامین اجتماعی بیان کند.

جلسه روز گذشته که سومین جلسه میان طراحان استیضاح و مرتضوی بود قرار شد تا نتیجه حکمیت در جلسه امروز به عنوان چهارمین جلسه مطرح گردد.

امروز چهارمین جلسه میان طراحان و مرتضوی برگزار خواهد شد. این جلسات در دفتر احمد توکلی در مرکز پژوهش های مجلس برگزار می شود.

این که آیا استیضاح شیخ الاسلامی روز یکشنبه در صحن مجلس مطرح می شود یا نه، بعدازظهر امروز مشخص می شود.

۱۳۹۱/۱/۲۳

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: