تعطیلی برخی مدارس همدان در نوبت عصر

مسوول روابط عمومی آموزش و پرورش استان همدان اعلام كرد: به علت برودت هوا و لغزندگی سطح معابر برخی از مدارس استان همدان در نوبت بعدازظهر روز یكشنبه دهم بهمن ماه تعطیل شد.

به گزارش نما به نقل از ایرنا: مسوول روابط عمومی آموزش و پرورش استان همدان اعلام کرد: به علت برودت هوا و لغزندگی سطح معابر برخی از مدارس استان همدان در نوبت بعدازظهر روز یکشنبه دهم بهمن ماه تعطیل شد.

محمد پورداود افزود: به علت برودت هوا و لغزندگی سطح معابر، مراکز پیش دبستانی و مدارس ابتدایی در نواحی 1و 2 همدان، کبودراهنگ، فامنین، نهاوند، قروه درجزین، قهاوند و خزل در نوبت بعد ازظهر روز یکشنبه دهم بهمن ماه تعطیل است.

وی اضافه کرد: همچنین مراکز پیش دبستانی و مدارس ابتدایی و دوره‌ اول متوسطه در رزن و تمامی دوره های تحصیلی در اسدآباد، تویسرکان و جوکار در نوبت بعدازظهر امروز تعطیل اعلام می شود.

وی خاطرنشان کرد: شهروندان به ویژه فرهنگیان و دانش آموزان استان همدان می توانند آخرین اخبار و اطلاعات مربوط به تعطیلی مدارس را از طریق تلفن گویای 31359 دریافت کنند.
حدود 285 هزار دانش آموز در 2 هزار و 800 آموزشگاه استان همدان با بیش از 12 هزار کلاس درس تحصیل می کنند.

ریزش برف در استان همدان از شب پنجشنبه هفته گذشته آغاز شده و بیشتر جاده های درون و برون شهری این استان را سفید پوش کرده است.

طبق اعلام اداره کل هواشناسی استان همدان، آسمان استان امروز(یکشنبه) نیمه ابری با افزایش ابر و در برخی نقاط همراه با بارش برف پیش بینی می شود و این وضعیت به تناوب تا بعدازظهر امروز ادامه دارد اما شدت بارش نسبت به روز گذشته کمتر خواهد بود.

۱۳۹۵/۱۱/۱۰

اخبار مرتبط