رئیس‌جمهور چهارشنبه به كشورهای عمان و كویت سفر می‌كند

به گزارش نما - ایرنا نوشت: رئیس جمهوری اسلامی ایران برای سفری یک روزه و به دعوت رسمی پادشاه عمان و امیر کویت، روز -چهارشنبه 27 بهمن ماه- به این کشورها سفر می‌کند.
معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهوری ضمن اعلام این خبر افزود: حجت الاسلام حسن روحانی صبح چهارشنبه و به دعوت رسمی سلطان قابوس پادشاه عمان به مسقط پایتخت این کشور سفر می کند.
پرویز اسماعیلی اظهار داشت: استقبال رسمی سلطان قابوس از رئیس جمهوری کشورمان، ملاقات خصوصی و مذاکرات هیات های عالیرتبه دو کشور از مهمترین برنامه های سفر رسمی و کوتاه دکتر روحانی به عمان است.
وی گفت: رئیس جمهوری در ادامه این سفر، بعدازظهر چهارشنبه و به دعوت رسمی امیر کویت، مسقط را به مقصد کویت ترک خواهد کرد.
معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهوری استقبال رسمی توسط امیر کویت، مذاکره خصوصی، مذاکرات هیات های دو کشور و نیز دیدارهایی با نخست وزیر و وزیر خارجه کویت را از مهمترین برنامه های سفر روحانی و هیات همراه به کویت اعلام کرد.
به گفته اسماعیلی رئیس جمهوری کشورمان را در این سفر چند نفر از وزرا و مشاورین رئیس جمهوری و همچنین نمایندگانی از بخش خصوصی کشورمان همراهی می کنند.
معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور همچنین افزود: بر این اساس، بررسی راهکارهای توسعه هر چه بیشتر روابط دو جانبه در بخش های دولتی و خصوصی و همچنین بررسی مسائل منطقه ای از مهمترین محورهای سفر دکتر روحانی به کشورهای عمان و کویت است و رئیس جمهوری شامگاه چهارشنبه به میهن اسلامی باز خواهد گشت.

۱۳۹۵/۱۱/۲۶

اخبار مرتبط