دستگیری قاتل در كمتر از 5 ساعت در سراوان

فرمانده انتظامی سراوان گفت: با تلاش ماموران انتظامی سراوان فردی كه در نزاع و درگیری خیابانی جوانی را بر اثر ضربات چاقو به قتل رسانده بود در كمتر از 5 ساعت دستگیر شد.

به گزارش نما، رضا زینلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سراوان اظهار کرد: در تاریخ 11 شهریور ماه سال جاری ماموران انتظامی شهرستان سراوان از درگیری منجر به قتل جوانی 17 ساله در یکی از خیابان های این شهرستان با خبر شدند.

وی افزود: در این درگیری جوان مجروح پس از مصدومیت با ضربات چاقو به مراکز درمانی منتقل می شود ولی به دلیل شدت جراحات وارده جان در بیمارستان فوت می کند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: کاراگاهان پلیس آگاهی پس از انجام کار اطلاعاتی و تحقیقات همه جانبه و با اشراف اطلاعاتی، هویت متهم فراری که مرتکب قتل شده بود شناسایی و وی را در عملیاتی غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی سراوان در پایان با اشاره به اینکه قاتل پس از رو به رو شدن با ادله و مستندات پلیسی به بزه ارتکابی خود اعتراف و انگیزه خود از قتل را اختلافات شخصی عنوان کرد و خاطرنشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

۱۳۹۶/۶/۱۴

اخبار مرتبط