خوردبین: پرسپولیس باید هر چه زودتر از بلاتكلیفی مدیریتی در بیاید/ برخی برای شهرت وارد باشگاه می‌شوند

عکس خبري -خوردبين: پرسپوليس بايد هر چه زودتر از بلاتکليفي مديريتي در بيايد/ برخي براي شهرت وارد باشگاه مي‌شوند

سرپرست اسبق تیم پرسپولیس گفت: وزیر ورزش برای رفع اختلاف اعضای هیئت مدیره پرسپولیس وارد عمل شود.

به گزارش نما، محمود خوردبین درباره بلاتکلیفی مدیریتی باشگاه پرسپولیس، اظهار داشت: هر چند مهدی رسول‌پناه در حال حاضر به عنوان سرپرست باشگاه پرسپولیس فعالیت می‌کند اما تا جایی که من در جریان هستم تمام سعی‌اش را برای انجام کارها به کار می‌گیرد. حتی با من برای رفع مشکل برانکو تماس گرفت و خواست با وی صحبت کنم تا مشکل حل شود.


وی افزود: فکر می‌کنم رسول‌پناه حدود 70 درصد قرارداد بازیکنان را پرداخت کرده و از لحاظ مالی برای تیم تا حدودی امنیت برقرار کرده است. خوب نتیجه گرفتن پرسپولیس هم نشان می‌دهد باشگاه حمایت لازم را از اعضای تیم انجام می‌دهد.

سرپرست اسبق تیم پرسپولیس افزود: درباره مشخص نبودن تکلیف اعضای هیأت مدیره و معرفی نشدن مدیرعامل باشگاه هم باید وزیر ورزش پاسخگو باشد. باید به سرعت مدیرعامل انتخاب شود و باشگاه از این بلاتکلیفی دربیاید. وزیر می‌تواند با ورود به این موضوع مشکلات را کاهش دهد.

خوردبین درباره اختلاف بین سه عضو هیأت مدیره این باشگاه توضیح داد: در این مورد هم وزیر باید وارد کار شود و اگر اختلافی وجود دارد موضوع را حل کند. این امر یا با جابجایی اعضای هیأت مدیره محقق می‌شود یا اینکه وزیر باید از این سه نفر بخواهد اختلافات را کنار بگذارند و با کوتاه آمدن کنار هم کار کنند.

وی درباره دلیل معرفی نشدن مدیرعامل پرسپولیس اظهار داشت: ‌به نظرم رسول‌پناه اکنون خوب کار می‌کند و اگر حکم مدیرعاملی‌اش صادر شود با دل و جان بیشتری برای پرسپولیس فعالیت خواهد کرد. هر چه سریع‌تر هم باید دو عضو هیأت مدیره معرفی شوند. وزیر ورزش باید زودتر به مسئله رسیدگی کند.

پیشکسوت تیم پرسپولیس درباره ارزیابی‌اش از صدرنشینی این واختلاف زیادش با سایر رقبا توضیح داد: پرسپولیس با خوب بازی کردن خوب هم امتیاز می‌گیرد و حقش است برای چهارمین بار قهرمان شود. این قهرمانی را هم باید به نام یحیی گل‌محمدی نوشت.

خوردبین درباره زمان خروج فوتبال ایران از آشفتگی مدیریتی، گفت: هیچ وقت این مشکلات حل نمی‌شود، مدیری که سر کار می‌آید بیش از اینکه به فکر جیب خود باشد باید روی منافع باشگاه تمرکز کند. برخی‌ها تنها وارد باشگاه‌ها می‌شوند تا خود را معروف و مشهور کنند.

وی درباره اینکه آیا اعضای هیأت مدیره پرسپولیس هم چنین ویژگی دارند گفت: نه آنها برای معروف شدن به باشگاه نیامدند و آدم‌هایی هستند که برای کمک به پرسپولیس وارد بدنه مدیریتی باشگاه شده‌اند. اگر اختلاف سلیقه‌ای هم دارند باید با گفت‌وگو و صحبت بیشتر آن را حل کنند.

منبع: فارس

۱۳۹۹/۴/۲۴

اخبار مرتبط