گوچی: با هت‌تریكم انتقام گرفتم/ نمی‌توانم بگویم به ایران برنمی‌گردم

عکس خبري -گوچي: با هت‌تريکم انتقام گرفتم/ نمي‌توانم بگويم به ايران برنمي‌گردم

مهاجم ایرانی تیم زووله گفت: الان نمی‌توانم بگویم امكان ندارد به ایران برگردم یا ۱۰۰ درصد به ایران می‌آیم؛ ابتدا باید منتظر باشم و قراردادم با زوله تمام شود و بعد در مورد آینده تصمیم گیری كنم.به گزارش نما، رضا قوچان‌نژاد در گفت‌وگویی تلویزیونی درباره بازی اخیر تیمش که منجر به هت‌تریکش شد اظهار داشت: بازی با ویلم بازی سختی بود. خدا را شکر بعد از ورود به میدان توانستم در ۱۲ دقیقه هت تریک کنم. تنها بازیکنی هستم که در فوتبال هلند بعد از ورود به میدان به عنوان بازیکن ذخیره ۲بار هت تریک کرده‌ام.

وی در ادامه راجع به احتمال جدایی‌اش گفت: با این اتفاق شاید باشگاه زووله به من اجازه جدایی ندهد. بعد از هت تریک در بازی با ویلم رسانه های هلندی هم به این موضوع اشاره کردند. قرارداد من تا پایان فصل جاری است. با این بازی کمی شرایط جدایی ام از تیم سخت شده است. خب دلایلی اتفاق افتاده که من کمتر برای زووله بازی کنم و همیشه بحث جدایی‌ام از این تیم مطرح بوده است. متاسفانه در گذشته چند بار با سرمربی در مورد فوتبال بحث کرده‌ام و باید بگویم با هم کنار نمی‌آییم. خب این در فوتبال طبیعی است. برخی با این دیدگاه سرمربی کنار می‌آیند و بعضی هم مثل من نه. اما من یک بازیکن حرفه‌ای هستم. تحت هر شرایطی چه بازی کنم و چه بازی نکنم سعی می‌کنم تمرین را به بهترین نحو داشته باشم و هر موقع به زمین می‌روم برای تیم مفید باشم. خوشحالم که در بازی اخیر در ۱۲ دقیقه ۳ بار برای تیم گل زدم. بازی را ۳-۱ بردیم و حس خوبی داشتم چرا که به نوعی انتقام ورزشی گرفتم و این حس خیلی خوبی بود.

مهاجم اسبق تیم ملی فوتبال ایران خاطرنشان کرد: با اینکه چند سالی است برای تیم ملی بازی نمی کنم اما هیچ فاصله ای بین من و تماشاگران ایجاد نشده است. الان دیگر عضو تیم ملی نیستم و کمتر به ایران می‌آیم اما هیچ وقت خاطرات خوبی که در تیم ملی داشته‌ام و محبت‌هایی که طرفداران تیم ملی به من داشته‌اند را فراموش نمی‌کنم. من از همه مردم تشکر می‌کنم.

وی درباره احتمال حضورش در فوتبال ایران بیان داشت: همیشه ابتدای فصل و یا در تعطیلات زمستانی بحث حضور من در تیم‌های ایرانی مطرح می‌شود. اما راستش را بخواهید من با تیم زووله قرارداد دارم و طبیعتا تا پایان قراردادم نمی‌توانم به حضور درتیم دیگری فکر کنم اما بعد از اتمام قراردادم حضور در تیم‌های ایرانی می‌تواند یک گزینه برای من باشد. الان نمی‌توانم بگویم امکان ندارد به ایران برگردم یا ۱۰۰ درصد به ایران می‌آیم.ابتدا باید منتظر باشم و قراردادم تمام شود و بعد در مورد آینده تصمیم گیری کنم. خدا بزرگ است.

گوچی درباره خاطره‌انگیزترین گلی که به ثمر رسانده است گفت: هیچ وقت خودم گل‌های خودم را نگاه نمی‌کنم اما مردم در فضای مجازی به من لطف دارند و من را تگ می‌کنند و گل‌هایم را برایم می‌فرستند. به خصوص گل به کره جنوبی، امارات، عراق و ... دیدن این گل‌ها حس خوبی به من می‌دهد و من از مردم به خاطر این ابراز محبت تشکر می‌کنم. مشخص است دلم برای تیم ملی تنگ شده است. خاطرات خوبی در تیم ملی داشتم. به خصوص در سال‌های اول که رفاقت بین بازیکنان زیاد بود. دلم برای لحظه‌های خوبی که با هم شکل دادیم و خاطرات خوبی که ساختیم تنگ شده است. خوشحالم که این لحظه‌ها و این خاطرات خوب را در زندگی تجربه کردم.

وی درباره وضعیت تیم ملی فوتبال ایران اذعان داشت: واقعیت این است که وضعیت تیم ملی خوب نیست با اینکه اطراف تیم ملی در سال‌های اخیر شلوغ بوده است. امیدوارم در ادامه مسیر بچه‌ها بتوانند نتایج خوبی بگیرند و در نهایت به جام جهانی صعود کنند. هیچ چیز شیرین‌تر از صعود به جام جهانی نیست. بازی‌های باقی مانده را ببریم می‌توانیم به جام جهانی صعود کنیم.

قوچان‌نژاد در پایان گفت: بعد از بازگشت از جام جهانی و برای جام ملت‌ها با تعدادی از دوستان در فدراسیون فوتبال صحبت کردم. خب بعد از جام جهانی تصمیم گرفته بودم از تیم ملی خداحافظی کنم و این تصمیم سختی بود و می‌خواستم بیشتر روی فوتبال باشگاهی متمرکز شوم. من همیشه افتخار می‌کردم که برای تیم ملی بازی می کنم اما تصمیمم بعد از جام جهانی خداحافظی از تیم ملی بود.
منبع: ایرنا

۱۳۹۹/۱۱/۵

اخبار مرتبط