۱۰۲ هزار ماسك قاچاق برای تسویه بدهی

عکس خبري -??? هزار ماسک قاچاق براي تسويه بدهي

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از كشف بیش از ۱۰۲ هزار ماسك قاچاق در مغازه ای در جنوب تهران خبر داد.

به گزارش نما،سرهنگ "کارآگاه ولی پور گودرزی" اظهار داشت: بیست و پنجم بهمن ماه امسال خبری مبنی دپو و جمع آوری مقادیر فراوانی ماسک های قاچاق در مغازه ای در جنوب تهران به پلیس امنیت اقتصادی اعلام و بررسی موضوع در اختیار کارآگاهان معاونت مبارزه با قاچاق کالا و ارز قرار گرفت.

وی عنوان کرد: تیمی از کارآگاهان به نشانی اعلامی در حوالی خیابان "ظهیر الاسلام" اعزام و در بررسی های اولیه به دست آمد، خبر صحت داشته و مالک مغازه اخیرا مقادیر فراوانی ماسک های خارجی را در مغازه اش جمع آوری کرده است.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ ابراز داشت: نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس و روز گذشته تیمی از کارآگاهان این پلیس در معیت عوامل سازمان تعزیرات از مغازه مذکور بازدید کردند.

این مقام پلیسی با اشاره به اینکه در این بازدید ۱۰۲ هزار ماسک مربوط به کشورهای خارجی فاقد بارنامه و مجوزهای گمرکی کشف شد، افزود: مالک مغازه اظهار داشت،اطلاعی از قاچاق بودن این کالاها نداشته و عوض بدهی خود از طرف معامله خویش دریافت کرده است.

سرهنگ گودرزی تصریح کرد: متهم برای تحقیقات تکمیلی به پلیس امنیت اقتصادی انتقال و کشف جزئیات پرونده در این خصوص ادامه دارد.

این مقام انتظامی در پایان اضافه کرد: کارشناسان ارزش تقریبی ماسک های کشف شده را یک میلیارد ریال برآورد کرده اند.#
ایران آنلاین

۱۳۹۹/۱۲/۲

اخبار مرتبط