كشف بیش از ۳۷۹ هزار عدد انواع مواد محترقه

کشف بيش از ??? هزار عدد انواع مواد محترقه

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از دستگیری یك متهم و كشف ۳۷۹ هزار و ۲۶۶ عدد انواع مواد محترقه غیرمجاز در یك واحد مسكونی در جنوب غرب تهران، خبرداد.

به گزارش نما ،  سردار "علی ذوالقدری" بیان داشت: به دنبال کسب خبری مبنی بر دپو و جمع آوری مقادیر زیادی مواد محترقه در یک واحد مسکونی در حوالی خیابان کمیل بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه در تحقیقات پلیسی صحت خبر مشخص شد، اظهار داشت: تحقیقات پلیس حکایت از این داشت، که مالک ساختمان مسکونی با دپو و جمع آوری انواع مواد محترقه قصد دارد با نزدیک شدن به ایام پایانی سال این مواد را در بین قشر نوجوان و جوان توزیع کرده، بفروشد.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران افزود: با شناسایی هویت مالک ساختمان مسکونی، با هماهنگی های قضائی تیمی از ماموران  مرکز عملیات در عصر روز پانزدهم اسفند ماه به نشانی اعلامی اعزام و موفق شدند مالک ساختمان را دستگیر و در بررسی های بیشتر ۳۷۹هزار و ۲۶۶ عدد از انواع مواد محترقه را از انباری ساختمان کشف کنند.

ذوالقدری با بیان اینکه این واحد مسکونی با دستور قضائی پلمب شد، ادامه داد: متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

این مقام ارشد انتظامی خاطر نشان کرد: کارشناسان ارزش ریالی اقلام کشف شده را ۴ میلیارد ریال برآورد کرده اند.&پلیس 

ایران آنلاین

۱۳۹۹/۱۲/۱۶