دستگیری قاتل خادم حرم امامزاده صالح (ع)

دستگيري قاتل خادم حرم امامزاده صالح (ع)

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری قاتل مسئول عمرانی حرم امامزاده صالح (ع) توسط كارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی خبر داد.

به گزارش نما ، سردار "علیرضا لطفی" با اعلام خبر دستگیری متهم فراری این جنایت، اظهار داشت: صبح یک شنبه ۹ خرداد ماه جاری ماموران کلانتری ۱۰۱ تجریش در جریان تیراندازی در یکی از خیابان های شمال شهر تهران قرار می گیرند.

وی با اشاره به اینکه با اعلام این خبر ماموران راهی محل شده و با بدن نیمه جان مرد جوانی مواجه می شوند، افزود: مرد جوان که از ناحیه شکم با شلیک گلوله زخمی شده بود به بیمارستان شهدای تجریش منتقل شده اما دقایقی بعد فوت می کند.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ ادامه داد: در بررسی های صورت گرفته مشخص شد مقتول مهندس "طاهری"، مسئول عمرانی حرم آستان امامزاده صالح (ع) است که از سوی فردی ناشناس با اصابت ۳ گلوله به شکم به قتل رسیده است.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: در بررسی میدانی ۳ پوکه به دست آمد که نشان می داد متهم ۳ گلوله به سمت مهندس جوان شلیک کرده که ۲ گلوله به او اصابت کرده است.

سردار لطفی تصریح کرد: با بازبینی دوربین های اطراف محل حادثه مشخص شد مردی با لباس مبدل در حالی که عصای نابینایان را  به دست داشته در مقابل خانه مهندس جوان به کمین ایستاده بوده و به محض خروج مقتول با اسلحه کلت کمری به سمت او شلیک و سپس با خودرویی از محل حادثه متواری می شود.

وی گفت: تحقیقات پلیسی برای دستگیری متهم متواری ادامه داشت تا اینکه کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت موفق شدند عصر روز گذشته یعنی سه روز پس از این جنایت او را دستگیر کنند.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ خاطر نشان کرد: در تحقیقات صورت گرفته متهم انگیزه خود از این جنایت را اختلاف شخصی عنوان کرده است.

پلیس 

۱۴۰۰/۳/۱۲

اخبار مرتبط