جنگ روانی علیه اسرائیل تنها با یك فیلم واقعی

عکس خبري -جنگ رواني عليه اسرائيل تنها با يک فيلم واقعي

خبرنگار نظامی تلویزیون رژیم صهیونیستی فیلم منتشر شده توسط حزب الله درباره عملیات وعده اسارت دو نظامی صهیونیست در ژوئیه ۲۰۰۶ را واقعی توصیف و تاكید كرد كه این اقدام حزب الله در راستای جنگ روانی است.


به گزارش نما، خبرنگار نظامی تلویزیون رژیم صهیونیستی هم ویدئوی منتشر شده توسط حزب الله درباره عملیات وعده راستین این جنبش در ژوئیه ۲۰۰۶ را تایید کرد.

خبرنگار نظامی کانال ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی گفت: فیلمی را که حزب الله دیروز از عملیات اسارت دو نظامی اسرائیلی در ژوئیه ۲۰۰۶ منتشر کرد، واقعی است.


او افزود: باید گفت که این موضوع به یک جنگ روانی توسط حزب الله در پانزدهمین سالروز جنگ مرتبط است. حزب الله به خوبی می‌داند که رسانه‌های اسرائیلی و به خصوص تلویزیون اسرائیل این فیلم را گرفته و پخش خواهد کرد.

پایگاه خبری «الاعلام الحربی»‌ پس از گذشت پانزده سال، تصاویر جدیدی از عملیات «وعده راستین» جنبش حزب‌الله لبنان برای به اسارت درآوردن نظامیان صهیونیست در مرز با فلسطین اشغالی منتشر کرد.

وعده راستین یا «الوعد الصادق» نام یکی از عملیات‌های نظامی حزب‌الله لبنان در مرز با فلسطین اشغالی است. مقاومت اسلامی لبنان این عملیات را در راستای عمل به وعده‌ خود و به منظور آزادسازی اُسرای لبنانی انجام داد که در زندان‌های رژیم صهیونیستی به سر می‌بردند.

این عملیات در ساعت نُه صبح چهارشنبه در روز دوازدهم جولای سال ۲۰۰۶ صورت گرفت. یک گروه شش الی هشت نفره از نظامیان صهیونیست که در حال گشت‌زنی در نزدیکی منطقه «خله ورده» در جنوب لبنان بودند، ناگهان با انفجار یک بمب از حرکت بازایستادند.

گروهی از رزمندگان مقاومت با منفجر کردن بمب در مسیر این گشتی رژیم صهیونیستی شماری از این نظامیان را به هلاکت رساندند سپس درگیری تن‌به‌تن میان آن‌ها و نظامیان صهیونیست آغاز شد.

طبق اعلام حزب‌الله در این عملیات دو نظامی صهیونیست به اسارت مقاومت درآمدند.
منبع: فارس

۱۴۰۰/۴/۲۳

اخبار مرتبط