ظریف بار دیگر در كمیسیون امنیت ملی حاضر می شود

وزیر امور خارجه سه شنبه برای پاسخ گویی به سوالات نمایندگان و ارائه گزارشی از مذاكرات ژنو بار دیگر در كمیسیون امنیت و سیاست خارجی مجلس حاضر می شود.

به گزارش نما، کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی در روزهای شنبه،یک‌شنبه،دوشنبه و سه‌شنبه این هفته پس از یک هفته تعطیلی پارلمان تشکیل جلسه می‌‌دهند.


حضور وزیر امور خارجه و سرپرست وزارت ورزش در کمیسیون امنیت

روز یکشنبه در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی آخرین اخبار و تحولات با حضور مسؤولین محترم ذی‌ربط بررسی می‌شود. سه‌شنبه نیز برنامه‌های سرپرست محترم وزارت ورزش و جوانان بررسی خواهد شد و بعد از آن محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جهت پاسخگویی به سوالات حمید رسایی نماینده مردم تهران و 4 مورد سؤال جواد کریمی‌قدوسی نماینده مردم مشهد در این کمیسیون حاضر می‌شود.

حضور سرپرست وزارت علوم و رئیس سازمان میراث فرهنگی در کمیسیون اصل 90

اعضای کمیسیون اصل 90 قانون اساسی روز یکشنبه با حضور محمدعلی نجفی رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری موضوع پرونده‌های مطروحه این سازمان را بررسی می کنند.در روز دوشنبه نیز از معاونان وزارت صنعت، معدن و تجارت و وزارت آموزش و پرورش راجع‌به پرونده مطروحه دعوت کرده‌اند. روز سه‌شنبه نیز با سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در ارتباط با پرونده‌های مطروحه و برنامه‌های آتی وی تشکیل جلسه می‌دهند.

حضور سرپرستان وزارت‌خانه‌های علوم، آموزش و پرورش، ورزش و جوانان در کمیسیون آموزش و تحقیقات

به گزارش مهر، در جلسه روز یکشنبه کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری از سرپرست وزارت آموزش و پرورش جهت ارائه برنامه‌ها و از رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای جهت ارائه گزارش در مورد پذیرش دانشجویان ورودی سال 1388 دعوت شده است. همچنین اعضای کارگروه آموزش و پرورش این کمیسیون نیز از مدارس تهران روز شنبه و دوشنبه از ساعت 8 تا 12 از مدارس تهران بازدید می‌کنند. در روز دوشنبه کارگروه‌های تحقیقات و فناوری، علوم انسانی و اسلامی شدن دانشگاه‌ها، آموزش‌های مهارتی و آموزش عالی و آموزش پزشکی نیز جلسه دارند. در روز سه‌شنبه نیز سرپرست وزارت ورزش و جوانان و سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری جهت ارائه برنامة‌ها در این کمیسیون حاضر خواهند شد.

۱۳۹۲/۷/۲۷

اخبار مرتبط