چندرسانه‌ای
 • راه‌حل‌هاي مشکل گراني ها را بارها به مسئولان گفته‌ايم

  امام خامنه ای:

  راه‌حل‌های مشكل گرانی ها را بارها به مسئولان گفته‌ایم

  مقام معظم رهبری با تأكید بر اینكه مسئولان باید مشكل معیشتی و گرانی را حل كنند، گفتند: این مشكلات، همه راه‌حل دارد و بارها در جلسات متعدد این نكات را تذكر داده و راه‌حل‌های مورد نظر كارشناسان را به مسئولان گفته‌ایم.

 • نامه رئيس دولت اصلاحات و ادامه بلاتکليفي

  نامه رئیس دولت اصلاحات و ادامه بلاتكلیفی

  خاتمی و جریان اصلاحات در این موارد مهم به صورت شفاف و صریح باید مواضع خود را نسبت به مواضع و راهبردهای دشمن نشان دهد و به صورت علنی مشخص كند كه طرف ملت است یا دشمن؟ در غیر این صورت پرداختن به محتوی نامه امر بیهوده ای است.

 • عکس خبري -تصميم غني‌سازي 60 درصد ارتباطي به آمريکا ندارد

  حسن غفوری ‌فرد:

  تصمیم غنی‌سازی 60 درصد ارتباطی به آمریكا ندارد

  ما مطابق تعالیم دین غنی‌سازی را برای سلاح كشتارجمعی استفاده نمی‌كنیم و امیدواریم دنیا نیز به این تصمیم كه به نفع بشریت است برسد بنابراین تصمیم بر غنی‌سازی 60 درصد در داخل گرفته می‌شود و ارتباطی به آمریكا و اسرائیل كه كوچك‌تر از این حرف‌هاست ندارد.

 • عکس خبري -كاهش مشاركت نتيجه ناكارآمدي دولت است

  محسن كوهكن در گفتگو با نما

  كاهش مشاركت نتیجه ناكارآمدی دولت است

  نایب رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: مایوس شدن مردم در انتخابات به این برمی گردد كه خدایی ناكرده از مسئولان سستی ببینند و كار و تلاش نبینند.

 • عکس خبري -پرواز ? کبوتر باهم در کربلاي ?

  گفت‌وگوی با مادر شهیدان فرهنگ و فریدون محمدی از شهدای دفاع مقدس

  پرواز ۲ كبوتر باهم در كربلای ۵

  وقتی خبری از فرهنگ نشد، پدرش برای پیگیری وضعیتش به جبهه رفت. بعد از كمی پرس و جو به پدرش گفتند فرهنگ در جزیره ماهی شهید شده، اما مفقودالاثر است. فرهنگ هشت سال مفقودالاثر بود. فرهنگ و فریدون همچون دو كبوتری بودند كه با یك بال به سمت خدا پرواز كردند. ۲۴ دی ماه ۶۵ فرهنگ و ۶ اسفند ۶۵ فریدون به شهادت رسید

 • عکس خبري - اختلاف سليقه نبايد به منافع ملي آسيب برساند

  دهقانی در گفتگو با نما:

  اختلاف سلیقه نباید به منافع ملی آسیب برساند

  عضو كمیسیون صنایع مجلس گفت:طبیعی است كه در كشوریك سری اختلاف دیدگاه و اختلاف سلیقه وجود داشته باشد، اما این مسئله نباید باعث شود تا اختلافات سلیقه به منافع ملی آسیب وارد كند و یا اختلاف سلیقه و دیدگاه نباید سبب شود تا قانون و مصوبات مجلس رعایت نشود.

 • عکس خبري -خيز بلند جريانات سياسي براي پاستور!

  اختصاصی نما:

  خیز بلند جریانات سیاسی برای پاستور!

  در حالی كه كمتر از 6 ماه به انتخابات ریاست جمهوری باقی مانده است رقابت های انتخاباتی جریانات سیاسی آغاز شده است

 • عکس خبري -خانوار‌هاي آسيب‌پذير و کابوسي به نام عيد نوروز

  اختصاصی نما/ تنگناهای شب عیدی؛دولت چه باید بكند؟

  خانوار‌های آسیب‌پذیر و كابوسی به نام عید نوروز

  هرچند عده‌ای تصور می‌كنند كه احتكار خانگی منجر به كمبود برخی از اقلام شده اما نباید ازنظر دور داشت كه آمیختن بازار شب عید با سوداگری‌های هرساله، امسال بیش از هر كس مردم را متضرر می‌كند و نهادهای مؤثر و افرادی كه می‌توانند نسبت به تثبیت قیمت‌ها اقدامی نمایند باید برای تنگ‌تر نشدن سفره‌های شب عید مردم كاری كنند

 • عکس خبري -تورم حاکم بر سبد معيشت خانوارها بيش از 40درصد است

  طغیانی در گفتگو با نما:

  تورم حاكم بر سبد معیشت خانوارها بیش از 40درصد است/ گرانی داریم، اما گرانفروشی هم مردم را رنج می‌دهد!

  عضو كمیسیون اقتصادی مجلس یازدهم گفت: امروز بیش از 40 درصد تورم در كشور وجود دارد، البته میزان تورم در مواد غذایی بیشتر است كه این میزان حدود 60 درصد است.

 • عکس خبري -انتخابات و گام دوم انقلاب

  اختصاصی نما:

  انتخابات و گام دوم انقلاب

  افرادی كه برای پست ریاست جمهوری1400 پا به عرصه ی رقابت می گذارند باید بگویند كه چه نگاهی به این بیانیه دارند و چگونه می‌خواهند آن را عملیاتی كنند

 • عکس خبري -بابا! هر روزت مبارک!

  اختصاصی نما:

  بابا! هر روزت مبارك!

  روز پدر دست به قلم نشدم تا مبادا كه محدود شوم به اسم و عنوان و سرفصل! امروز برایت می نویسم كه بدانی چه یك روز به اسم ات باشد، چه نباشد سیصدوشصت وپنج روزم از آن توست!

 • عکس خبري -ريشه گراني در ضعف نظارت و کنترل قيمت ها است/ ضرورت برپايي بازارچه‌هاي فصلي براي کنترل قيمت ها در آستانه نوروز

  فیروزی پوربادی در گفتگو با نما:

  ریشه گرانی در ضعف نظارت و عدم كنترل قیمت ها است/ ضرورت برپایی بازارچه‌های فصلی برای كنترل قیمت ها در آستانه نوروز

  نماینده مردم نطنز در مجلس یازدهم گفت: گرانی های افسارگسیخته در آستانه نوروز، ریشه در ناكارآمدی دولت دربخش نظارت و كنترل قیمت ها دارد.

 • عکس خبري -به قصد خريد آمده‌اي يا فتح بازار؟!

  درباره آنان كه عطش خرید دارند

  به قصد خرید آمده‌ای یا فتح بازار؟!

  از عوامل فرهنگی عطش خرید می‌توان به چشم و هم‌چشمی یا فخرفروشی اشاره كرد. شاید بتوان گفت چشم و هم‌چشمی نوعی همپوشانی با تقلید كوركورانه دارد. در هر دوی این رفتار‌ها آنچه غالب است، عدم راحتی است! كسی كه با خود و فرمول زندگی خود راحت است، انرژی و وقتی برای این صرف نمی‌كند كه در زندگی اطرافیانم چه می‌گذرد، چه دارند و چه ندارند كه من هم مشابه آن‌ها رفتار كنم. اگر در اطرافمان افرادی با این ویژگی هستند تأمل كنیم، زیرا ما با دیدن یاد می‌گیریم و برخی رفتار‌ها به شكل كاملاً خزنده و بی‌صدا بر ما هم تأثیر می‌گذارد، بنابراین خود را از این عوامل دور كنیم

 • دلخوشي به آمريکا فايده‌اي ندارد / بي اعتمادي ميان ما غوغا مي‌کند

  حجت الاسلام سید رضا اكرمی در گفتگو با نما:

  دلخوشی به آمریكا فایده‌ای ندارد / بی اعتمادی میان ما غوغا می‌كند

  عضو شورای مركزی جامعه روحانیت مبارز درباره سخنرانی اخیر«بایدن» و تمایل او برای مذاكره مجدد باایران در قالب گروه 1+5، تصریح كرد: استراتژی كلی آمریكا سلطه است و نسبت به بسیاری از كشورها چنین نگاهی دارد از این رو دلخوشی به آمریكا فایده‌ای ندارد. ما باید به داخل كشور توجه داشته باشیم.

 • عکس خبري -راه درمان بيماري صعب‌العلاج اقتصاد

  راه درمان بیماری صعب‌العلاج اقتصاد

  اگر دولت ما كاملاً اقتصاد را رها كرده و كاری به مسائل اقتصاد نداشت به‌یقین از شرایط فعلی وضعیت بهتر بود البته مجلس نیز در این میان مقصر است و به دلیل عدم تخصص و حركت در مسیر شعار برخی‌ها در حوزه اقتصاد بر مسائل دامن می‌زند. به نظر می‌رسد مردم با انتخاب صحیح از فردی كه اطلاع از اقتصاد دارد و اولویت نخست و برنامه‌های او اقتصاد است می‌توانند بخشی از مشكلات را رفع كنند.

 • عکس خبري -بايد معيار انتخابمان قول و فعل معصوم باشد

  ویژگی‌های مدیران در حكومت علوی؛

  باید معیار انتخابمان قول و فعل معصوم باشد

  با توجه با تشكیل حكومت و انتخاب كارگزاران و مسوولین از سوی مولای متقیان، سیره و كلام حضرت در نهج البلاغه دقیق ترین ملاك و معیار برای ما به‌شمار می رود

 • عکس خبري -چه کسي سکان هدايت فوتبال را به‌دست خواهد گرفت؟

  انتخابات پیش رو و مطالبه عمومی؛

  چه كسی سكان هدایت فوتبال را به‌دست خواهد گرفت؟

  با برگزاری مجمع انتخاباتی روز دهم اسفند ماه، باید هدایت فوتبال كشور را به افرادی جدید سپرد تا این كشتی توفان زده را به ساحل نجات رهنمون سازند.

 • عکس خبري -خلوتي براي خودمان فراهم کنيم

  خلوتی برای خودمان فراهم كنیم

  آنچه انسان در تنهایی و خلوت از عبادت می چشد و در می یابد، بسیار ارزشمندتر و شیرین تر از چیزی است كه در میان غوغای اجتماع از عبادت خود درك می كند.

 • عکس خبري - توصيه ميرسليم به آمريکا و ‎اروپا در مورد مصوبه مجلس

  اختصاصی نما:

  توصیه میرسلیم به آمریكا و ‎اروپا در مورد مصوبه مجلس

  میرسلیم در رابطه با مصوبه مجلس برای لغو تحریم ها علیه ایران نوشت: «آمریكا و ‎اروپا مصوبه ‎مجلس را جدی بگیرند و از موضع استكبار و لجاجت و خدعه خارج شوند.»

 • عکس خبري -مسيري نو با پايان دولت اصلاح طلبان در برجام

  مسیری نو با پایان دولت اصلاح طلبان در برجام

  با پایان دولت اصلاح طلبان مسیری نو شروع می شود كه آمریكایی ها به علت سیاست‌های غلط گذشته و حال بیش از همه ضرر خواهند كرد.

 • عکس خبري -لبخندي مهربان در پس تمام خستگي‌هاي پدر

  روایت‌هایی پسرانه از خاطراتی پدرانه

  لبخندی مهربان در پس تمام خستگی‌های پدر

  من نماز را سر سجاده پدر آموختم. چون بلند می‌خواند همراهش تكرار می‌كردم. لاجرم آویزه ذهن و گوشم شده بود. به همین ترتیب هر چه از پدرم آموختم از الگو‌هایی بود كه خود انجام می‌داد... هر چه دیدیم از مردم‌داری، مهمان‌نوازی، رفیق‌دوستی، بزرگواری، منش و مردانگی همه در ما قانون می‌شد، در ما نقش می‌بست. مثل خواندن نمازش كه همه یاد گرفتیم؛ بی‌معلم و بی‌كتاب. هر قدر مادر چراغ خانه است و مایه روشنایی، پدر همان ستونی است كه خانه بر آن استوار است، ولی دیده نمی‌شود. پدر شاید همان دیوار دور تا دور خانه باشد كه اگر نباشد احساس امنیت نمی‌كنی

 • عکس خبري -اصلاحات ضروري لايحه بودجه ????

  حذف رانت و مالیات دو اصلاحیه مهم در بودجه 1400

  اصلاحات ضروری لایحه بودجه ۱۴۰۰

  با توجه به بحث ها و حجم بالای ایراداتی كه از سوی مجلس در مورد بودجه 1400 مطرح شد بسیاری از موارد مورد نظر نمایندگان مجلس در اصلاحیه دولت مد نظر قرار نگرفت اما در بررسی دوم بعضی از تغییرات بودجه ای مثل حذف رانت، ویژه خواری و نگاه به محرومین، به تصویب رسید.

 • عکس خبري -چطور مي شود به كسي كه توان خريد يك بسته ماسك ندارد گفت چرا نااميدي؟!/ خاطره بازي درباره لاله زار

  در گفتگو با علی نصیریان مطرح شد:

  چطور می شود به كسی كه توان خرید یك بسته ماسك ندارد گفت چرا ناامیدی؟!/ خاطره بازی درباره لاله زار

  در روزگار بیماری و گرفتاری، نمی‌توان به كسی كه امكان خرید حتی یك بسته ماسك یا مواد ضدعفونی‌كننده را ندارد و شرایط كاری‌اش هم با كسادی مواجه شده، گفت چرا ناامیدی؟!

 • عکس خبري -برادرم در خيبر و همسرم در بدر آسماني شدند

  گفت‌وگوی با دختر و همسر شهید‌نادعلی علیجانزاده از شهدای دفاع‌مقدس

  برادرم در خیبر و همسرم در بدر آسمانی شدند

  مادرم عضو انجمن اسلامی بود. یك‌بار منافقین بین جمعیت مادرم را كتك زدند. در همان حال مادرم مراقب بود روسری از سرش نیفتد. پدرم وقتی می‌بیند مادرم در آن حال مراقب حفظ حجابش است، خوشش می‌آید و عاشق مادرم می‌شود. آن‌ها سال ۱۳۵۹ عقد كردند و سال ۶۰ ازدواج كردند

 • عکس خبري - منافع ملي را به مسلخ سلايق شخصي نبريم

  تفاهم با آژانس

  منافع ملی را به مسلخ سلایق شخصی نبریم

  چیزی كه در توافق وزارت خارجه و گروسی مطرح شده مانعی برای مصوبه ی مجلس نیست چرا كه به صراحت در آن به اجرای پروتكل الحاقی تأكید شده است.

 • عکس خبري -آسيب‌هاي بداخلاقي‌هاي انتخاباتي

  اختصاصی نما:

  آسیب‌های بداخلاقی‌های انتخاباتی

  یكی از مهمترین شاخص های تحقق یك انتخابات درست در كشور وجود رقابت های سالم انتخاباتی است كه تحقق پیدا كردن آن در گرو رعایت اخلاق اسلامی در میدان رقابت است.

 • عکس خبري -داود رشيدي نيامد «رسم زمونه» را خواندم

  گپ و گفت با رسول نجفیان، هنرمند پیشكسوت

  داود رشیدی نیامد «رسم زمونه» را خواندم

  در یكی از شب‌ها زنده‌یاد داوود رشیدی مهمان برنامه بود و در حالی كه نیم‌ساعت به شروع برنامه زمان داشتیم، اعلام كرد نمی‌تواند در برنامه حضور داشته‌باشد. همان لحظه مدیرگروه وقت به من زنگ زد و راهكار خواست. من هم گفتم اجازه بدهید شعر و آهنگی بخوانم و من همان‌جا «رسم زمونه» را برای اولین بار در یكی از پخش‌های زنده خواندم.

 • عکس خبري -بلاي توفان سلبريتي‌ها بر روان مردم

  گفت‌وگو با رویا حسینی؛ مجری و جامعه‌شناس

  بلای توفان سلبریتی‌ها بر روان مردم

  در دنیای كنونی شبكه‌ های اجتماعی قابلیت این را دارند كه توفان‌هایی برپا كنند. مردمی كه در شبكه‌های اجتماعی حضور دارند، با موج این توفان‌ها همراه می‌شوند، آسیب می‌بینند یا تاثیرمی‌گیرند تا زمانی كه به ساحل برسند و توفان آرام گیرد اما بیشتر این آدم‌ها تا زمانی كه توفان آنها را به ساحل برساند و آنها در آرامش تصمیم بگیرند كه آیا با موج‌های آن توفان همراه شوند یا نه، ناخودآگاه با آن همراه شده و حركات یا رفتارهای مشابه انجام خواهند داد

 • عکس خبري - آمريكا به دنبال پادشاهي محمد بن نايف بر سعودي‌ها

  اختصاصی نما:

  آمریكا به دنبال پادشاهی محمد بن نایف بر سعودی‌ها

  دولت جدید آمریكا اعلام كرده است كه تصمیم دارد روابط خود را با ملك سلیمان تقویت كرده و ارتباط خود با با محمد بن سلمان قطع كند.

 • عکس خبري -خطبه عشق همسفران بهشت در حرم سلطان خراسان جاري شد

  روایت ازدواج ۲۰ زوج جوان یتیم و سادات در بارگاه امام رضا (ع)

  خطبه عشق همسفران بهشت در حرم سلطان خراسان جاری شد

  امام رضا (ع) از حال دلم خبر داشت و با خودش گفته بود بیا اینجا خودم برایت پدری می‌كنم، شاهد عقدت می‌شوم و با نگاه من این زندگی را خوب پیش می‌بری. باور كنید حس غریب، عجیب و منحصر بفردی است برای من كه یك عمر حسرت سایه حمایت یك مرد در جایگاه پدر را با خودم داشتم در مهم‌ترین اتفاق زندگی‌ام مهمان امام رضا (ع) باشم. همه اقوام و فامیل تماس می‌گرفتند و تبریك می‌گفتند. همه حسرت داشتن یك لحظه جای من را می‌خوردند