نسخه چاپی

زمان ثبت‌ نام اسكان نوروزی فرهنگیان

مدیركل آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینكه ثبت نام اینترنتی اسكان نوروزی فرهنگیان از 10 اسفندماه آغاز می شود اظهار كرد: امسال معلمان خودشان تكالیف عید نوروز را برای دانش آموزان معین می‌كنند و پیك نوروزی به روال سابق نداریم.

به گزارش نما به نقل از ایسنا: مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه ثبت نام اینترنتی اسکان نوروزی فرهنگیان از 10 اسفندماه آغاز می شود اظهار کرد: امسال معلمان خودشان تکالیف عید نوروز را برای دانش آموزان معین می‌کنند و پیک نوروزی به روال سابق نداریم.

اسفندیار چهاربند درباره تکلیف دانش آموزان در ایام نوروز اظهار کرد: چیزی به نام پیک نوروزی به روال سابق نداریم.

وی افزود: هر معلمی مسئول تکالیف نوروزی دانش آموزان خودش است و با شناختی که از دانش آموزان خود دارد تکالیفی را برای آنها مشخص می کند.

مدیرکل آموزش و پرورش شهرتهران ضمن اعلام این خبر که راهنمای تکالیف نوروزی تحت عنوان "راهنمای فعالیتهای نوروزی معلمان" در مدارس توزیع شده است اظهار کرد: ثبت نام اسکان نوروزی در مدارس نیز از 10 اسفندماه به صورت اینترنتی شروع می شود.

فانی وزیر آموزش و پرورش نیز درباره تسهیلات نوروزی فرهنگیان گفت: همانند سالهای قبل واحدهای آموزشی که آماده بوده و امکانات داشته باشند، فعال می‌شوند. مدارس و خانه‌های معلم در حال آماده سازی هستند و امیدواریم خدمات خوبی به فرهنگیان در ایام نوروز ارائه کنیم.
ثبت: ۱۳۹۳/۱۲/۷

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: