نسخه چاپی

شهرداری بر سر علاء الدین تذكر گرفت

عضو شورای اسلامی شهر تهران ضمن اشاره مجدد به اینكه طبقات اضافی و خلاف پاساژ علاءالدین باید قلع و قمع شود، گفت: تغییرات داخلی و پارتیشن در این طبقات، مورد موافقت شورا نیست.

به گزارش نما به نقل از فارس، محسن سرخو در جریان یکصد و چهل و چهارمین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به اقدامات زشت، نسنجیده و موضع‌گیری شتابزده رژیم حاکم بر عربستان و سایر شیخ‌نشینان اظهار داشت: این اقدامات از طریق مردم کشورها رصد خواهد شد و اینگونه اقدامات فضایی را برای تغییرات در کشورها رقم خواهد زد.

وی گفت: امیدواریم روزی شاهد کوتاه شدن دستان رژیم عربستان سعودی و شاهزاده‌های عیاشش از امکان مقدسه مسلمین باشیم.

سرخو در ادامه با اشاره به اینکه شهرداری تهران موظف شده بود که طبقات اضافی و خلاف پاساژ علاءالدین را تخریب کند، گفت: موضوع پاساژ علاءالدین از مدتها قبل توسط تعدادی از اعضای شورا و کمیسیون ماده ۱۰۰ پیگیری شده بود که درنهایت قرار بود طبقه‌ای که به خلاف ساخته شده بود، قلع و قمع شود که متأسفانه در پی گزارشات به دست رسیده، تنها تغییرات داخلی در طبقات خلاف به پاساژ علاءالدین صورت گرفته است. وی گفت: این تغییرات داخلی مورد موافقت اعضای شورای شهر نیست و باید طبقات اضافی در این پاساژ قلع و قمع شوند.

سرخو در ادامه با اشاره به تغییرات صورت گرفته در معاونت‌های مختلف شهرداری تهران گفت: حدود یک سال قبل، شورای شهر مصوبه‌ای را در خصوص آیین‌نامه انتصابات در شهرداری تهران مطرح کرد و انتظار می‌رفت که این آیین‌نامه اجرایی شود.

وی اظهار امیدواری کرد: تمامی انتصابات در شهرداری تهران طبق چارچوب آیین‌نامه انتصابات صورت گیرد.

سرخو همچنین از اقدام اخیر وزارت ارشاد و وزارت امور خارجه و عکس‌العمل‌های آنها در خصوص اقدامات ناهنجار رژیم سعودی و تعلیق سفر عمره به کشور عربستان تقدیر کرد.

۱۳۹۴/۱/۲۵

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...