نسخه چاپی

بازدید وزیر بهداشت از شبكه های رادیویی

وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشكی به مناسبت 75 سالگی رادیو از شبكه های رادیویی رسانه ملی بازدید كرد.

به گزارش نما به نقل از واحد مرکزی خبر، در این بازدید که مدیران و مسئولان شبکه های مختلف رادیویی حضور داشتند ، دکترسید حسن قاضی زاده هاشمی از استودیوی رادیوهای سلامت، قرآن ، جوان ، ورزش و ایران بازدید کرد و به طور زنده با مردم سخن گفت.
دکتر هاشمی با بیان این که رسانه ملی مخاطبان بسیاری دارد ، گفت: رادیو نقش مهم و تأثیرگذاری در توانمند سازی مردم دارد که در کشور بی نظیر است.

وی افزود: توانمندسازی مردم یکی از وظایف ماست و ابزار آن در دست رسانه ها و صدا و سیماست.
دکتر هاشمی گفت: دستگاه ها و نهادهای مختلف درخصوص توجه به سلامت تاکید کرده اند اما این وزارتخانه ۲۰ درصد تأمین سلامت مردم را بر عهده دارد و بقیه آن بر عهده سایر دستگاه هاست.

وزیر بهداشت در پاسخ به پرسشی درباره اقدامات انجام شده برای سلامت معنوی تصریح کرد: اقدامات در این بخش منحصر به وزارت بهداشت نیست و دستگاه های بسیاری در این باره مسئولیت دارند و باید اقدامات مشترکی در این خصوص انجام دهیم.
دکتر هاشمی افزود: معتقدیم اگر انسان سالم باشد می تواند عبادت و اطاعت کند و قوای مقننه ، قضائیه ، ائمه جمعه و جماعات پس از مردم نقش مهمی در تأمین سلامت معنوی دارند.

وی گفت: هر فردی باید برای خودسازی خود و خانواده اش تلاش کند و افرادی که باور دینی دارند زندگی راحت تری دارند.
وزیر بهداشت در پاسخ به پرسشی با تاکید بر پیشگیری در ابتلای به بیماری ها افزود: میزان ابتلا به بیماری ها در میان جوانان کمتر است و اگر این گروه مراقب باشند به بیماری هایی که سالمندان به آن مبتلا هستند دچار نمی شوند.

۱۳۹۴/۲/۵

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: