نسخه چاپی

هشدار نسبت به جعل امضا دفتر و یا نهاد ریاست‌جمهوری

روابط عمومی نهاد ریاست جمهوری در اطلاعیه‌ای نسبت به جعل امضا و انتساب برخی كلاهبرداران به دفتر و یا نهاد ریاست جمهوری هشدار داده شد.

به گزارش نما به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، روابط عمومی نهاد ریاست جمهوری در اطلاعیه‌ای مجدداَ از شهروندان خواست نسبت به موارد ادعایی مشکوک که با انتساب خود به دفتر و یا نهاد ریاست جمهوری درصدد کلاهبرداری و سوءاستفاده هستند، هوشیار باشند و قبل از هرگونه اقدامی در ارتباط با این کلاهبرداران، موارد مشکوک را جهت رسیدگی به مراجع قانونی و انتظامی منتقل کنند.

در این اطلاعیه آمده است: برخی افراد سودجو با جعل امضا و یا ارسال پیامک‌های جعلی به شهروندان تحت عناوین مختلف مانند برنده شدن در مسابقات قرعه‌کشی خطوط اعتباری تلفن همراه و تعلق جایزه از سوی نهاد ریاست جمهوری، سعی در کلاهبرداری از شهروندان دارند.
این افراد سودجو از طریق پست‌های الکترونیکی مجعول www.ph@artbatat.com و www.oirfco.com و همچنین سوءاستفاده از شماره تماس ۶۱۳۳ ریاست جمهوری دست به کلاهبرداری و اعمال مجرمانه می‌زنند.
این اطلاعیه می‌افزاید: حتی مشاهده شده برخی کلاهبرداران با جعل امضا، تماس تلفنی و به دروغ، خود را مسئولان ارشد دفتر رئیس‌جمهور و یا دولت و مقامات اجرایی معرفی کرده و تقاضاهای مالی و انتصاب به سمت‌های مختلف کار مطرح می‌کنند.

۱۳۹۴/۲/۷

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: