نسخه چاپی

استقلال و پرسپولیس بدون مزایده واگذار نمی‌شوند

معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان‌های وزیر ورزش و جوانان گفت: شركت‌های خودروسازی اطمینان داشته باشند باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس بدون مزایده واگذار نمی‌شوند.

به گزارش نما به نقل از فارس، امیررضا خادم عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به واگذاری باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس اظهار کرد: سال گذشته برای نخستین بار قانون واگذاری باشگاه‌های مذکور اجرا شد و برای فراهم کردن شرایط واگذاری تمام سازوکارها و کم‌لطفی‌ها را قبول کردیم.

وی به اجرای سه مرحله از واگذاری باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس اشاره کرد و افزود: مزایده واگذاری باشگاه‌های مذکور توسط وزارت ورزش و جوانان انجام نمی‌شود و وزارت اقتصاد و سازمان نوسازی متولی این امر هستند.

خادم مبلغ واگذاری باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس را به عهده شورای واگذاری دانست و بیان کرد: موضوع مذکور از فعالیت‌های تخصصی وزارت ورزش و جوانان نیست اما بر اجرای قانون تاکید داریم تا دور چهارم واگذاری برگزار شود.

معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان‌های وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه مجری مصوبات نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی هستیم، تصریح کرد: با توجه به وجود طرف‌داران بسیار باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس علاقمند هستیم واگذاری انجام شده و وضعیت این تیم‌ها تعیین تکلیف شود.

وی خواستار تعیین تکلیف شرایط مالی باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس شد و گفت: امیدواریم واگذاری مرحله چهارم باشگاه‌های مذکور برنده داشته باشد ضمن اینکه سازمان خصوصی‌سازی شرایط را فراهم کند تا تمام افراد حقیقی و حقوقی حتی با تساهل و تسامح بتوانند در مزایده شرکت کنند.

خادم با تاکید بر فراهم کردن شرایط برای شرکت تمام افراد در مزایده باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس، خاطرنشان کرد: اداره مناسب باشگاه‌های مذکور انتظار ما از برندگان مزایده است.

معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان‌های وزیر ورزش و جوانان به حضور شرکت‌های خودروسازی در مزایده باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس اشاره کرد و یادآور شد: خودروسازان اطمینان داشته باشند واگذاری باشگاه‌های مذکور بدون مزایده اتفاق نمی‌افتد و اگر رقم پیشنهادی این شرکت‌ها بالاتر از دیگران باشد برنده مزایده می‌شوند.

۱۳۹۴/۲/۲۴

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...