نسخه چاپی

پیام صدا و سیما درپی فوت مهران دوستی

در پی درگذشت مهران دوستی - گوینده پیشكسوت رادیو و هنرمند توانای عرصه گویندگی - روابط عمومی سازمان صداوسیما این ضایعه را تسلیت گفت.

به گزارش نما به نقل از ایسنا: مهران دوستی، گوینده پیشکسوت و اسطوره‌ای سال‌های دفاع مقدس رادیو که صدای نافذش در جبهه‌ها طنین‌انداز می‌شد، به علت عارضه تنفسی درگذشت.

روابط عمومی رسانه ملی در پیامی درگذشت این همکار هنرمند و پیش‌کسوت عرصه رادیو را تسلیت گفت.

در این پیام آمده است:

"مهران دوستی در دوره‌ای درخشان از خدمتش به مردم از سال‌های دفاع مقدس گرفته تا روزهای اخیر با صدای گرمش آرامش‌بخش خانه‌های شنوندگان بود. او از این موهبت خدادادی بهره برد و هر روز مخاطبانش را با همین صدا به دوستی، مهربانی و نشاط دعوت کرد. خاموش شدن این صدا در پرطرفدارترین رسانه شنیداری کشور ضایعه‎ای است که جبران نخواهد شد. روابط عمومی صدا و سیما درگذشت این همکار پرتلاش و خونگرم را به خانواده او، همکارانش و جامعه هنری کشور تسلیت می‌گوید."

مهران دوستی متولد سوم بهمن 1335 بود و در روستای بلده از توابع نور زاده شد.

او دانش‌آموخته رشته مکانیک و مهندسی تصفیه آب بود. در دوران هشت سال دفاع مقدس از گویندگان رادیو جبهه بود و در سالیان اخیر به عنوان یکی از چهره‌های شناخته شده رادیو، گویندگی برنامه‌های متعددی را بر عهده داشت.

دوستی در چند سال اخیر به عنوان گوینده‌ برتر رادیو و نماینده‌ ایران در ABU (اتحادیه رادیو تلویزیونی آسیا - اقیانوسیه) انتخاب شده بود.

۱۳۹۴/۳/۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...