نسخه چاپی

هشدار اعضا در مورد آسیب جدی ركود اقتصادی به كشور

رئیس فراكسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، گفت: اعضای فراكسیون رهروان ولایت بر این نكته تأكید داشتند كه ركود موجود در اقتصاد می‌تواند آسیب زیادی را به كشور وارد كند و تمام توان و سعی مسئولین باید به سمت خروج از ركود باشد.

به گزارش نما، کاظم جلالی نماینده مردم شاهرود در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به جلسه امروز شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس گفت: در جلسه امروز مسائل مربوط به بحث انتخابات مجلس، مسائل منطقه‌ای و سیاست خارجی و همچنین مباحثی درمورد رکود اقتصادی در کشور، همچنین برنامه ششم توسعه مطرح شد.

وی افزود: در جلسه امروز این موضوع مطرح شد که اقتصاد کشور در شرایط فعلی از رکود رنج می‌برد و طبعاً این وضعیت می‌تواند آسیب زیادی را به کشور وارد کند و بر این نکته تأکید شد که تمام توان و سعی مسئولین باید به سمت خروج از رکود باشد.

رئیس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس اظهار داشت: در این جلسه این موضوع مطرح شد که برخی حاشیه‌ها می‌تواند برای کشور در وضعیت کنونی سم مهلکی باشد و نباید به حواشی پرداخت و باید متن موضوع را که مسائل اقتصادی و خروج از رکود است، مورد توجه قرار گیرد.

جلالی خاطرنشان کرد: در ارتباط با برنامه ششم نیز این موضوع مطرح شد که باید کمک شود تا دولت در زمان مقرر لایحه برنامه ششم توسعه را به مجلس ارائه کند و برنامه، یک برنامه قوی باشد.

وی در پایان گفت: در خصوص انتخابات نیز مباحث داخلی رهروانی‌ها مطرح شد و اینکه مجموعه هم‌فکر اصولگرایان رهروان ولایت چه برنامه‌هایی داشته باشند، چگونه باید حرکت کنند تا شاهد نشاط بیش‌تر در انتخابات و حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی باشیم، مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

۱۳۹۴/۹/۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: