نسخه چاپی

ایران خودرو: مشكلی در تحویل خودروهای تسهیلاتی وجود ندارد

معاون بازاریابی ایران خودرو گفت: در فرآیند تحویل خودروهای طرح تسهیلات ۲۵میلیون تومانی مشكلی به وجود نیامده است و خودروها طبق برنامه‌ریزی اولیه طرح، در زمان اعلام شده تحویل مشتریان می‌شود.

به گزارش نما به نقل از مهر، مصطفی خان‌كرمی در خصوص بخشنامه ارسالي به نمايندگي هاي ايران خودرو كه باعث ايجاد شبهات و نگراني هايي براي خريداران محصولات شده است، گفت: اين بخشنامه طبق روال هميشگي ارسال شده و موضوع جديد و نگران كننده اي نيست.

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو افزود: برای تسهيل و تسريع در فرآيند واگذاري محصولات به مشتريان، خودروهاي توليد شده به صورت اماني به نمايندگي ها ارسال مي‌شود تا پس از طي شدن مراحل قانوني خريد، بلافاصله تحويل خريداران بشود.

وی با بيان اينكه در بخشنامه اخير يكبار ديگر بر ممنوعيت تحويل خودروهاي اماني بدون سند و پلاك انتظامي تاكيد شده است، گفت: اين ممنوعيت از قبل نيز وجود داشته و ارتباطي به طرح فروش تسهيلاتي ندارد بلكه طبق روال هميشگي ايران خودرو، تحويل خودرو به مشتري بدون پلاك، سند و بيمه نامه مجاز نيست.

خان کرمی در خصوص موضوع تحويل خودروها قبل از صدور فاكتور به مشتريان اظهار كرد: رويه هميشگي شركت ايران خودرو اين بوده و همواره به نمايندگي ها نيز به صورت رسمي اعلام شده است كه تحويل خودرو بدون پلاك و سند به مشتري به دلايل ملاحظات اعلام شده نيروي انتظامي و همچنين جلوگيري از بروز مشكلات احتمالي براي خودرو مجاز نيست.

وي در خصوص زمان صدور فاكتور تعهدات طرح ۲۵ ميليوني اعلام كرد: براساس ضوابط اعلام شده طرح تامين وجوه از منابع بانكي بايد پس از تحويل چك‌ها و مدارك به بانك صورت گيرد كه اين فرايند توسط شركت ايران خودرو انجام شده است و با تاييد و تامين بانك عامل، صدور فاكتور آغاز خواهد شد.

معاون بازاريابي و فروش ايران خودرو در پايان گفت: مشتريان ايران خودرو در اجراي طرح و دريافت خودرو نگراني نداشته باشند، زيرا طرح ملي دولت بي شك تا آخرين مرحله اجرايي خواهد شد.

۱۳۹۴/۹/۳

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...