نسخه چاپی

تندباد 72 كیلومتری اردبیل را درنوردید

تندبادی با سرعت بیش از 72 كیلومتر شهرهای مختلف استان اردبیل را درنوردید.

به گزارش نما به نقل از فارس: بر اساس اعلام صبح امروز هواشناسی استان اردبیل طی 24 ساعت گذشته وزش تندبادهای شدید در مناطق مختلف استان به ویژه مرکزی و جنوبی این استان که همراه با بارش‌های پراکنده بود شرایط متفاوتی به وضعیت جوی استان بخشید تا ساکنان شهرهای مختلف شب سرد تندبادی را سپری کنند.

در این مدت بیشترین بارش باران در مناطق جنوبی استان به ویژه خلخال تا 9 میلی‌متر رخ داد به طوری که بارش توام باران و برف به سرد شدن هوا در مناطق جنوبی استان اردبیل منجر شد به طوری که ساکنان خلخال و کوثر همچنان با دمای هوای منفی 2 درجه شب سردی را سپری کردند.

وزش تندباد که با وارد آمدن خسارت‌هایی در مناطق مختلف به ویژه تاسیسات شهری و روستایی همراه بود در تردد و رفت و آمد روزانه مردم نیز مشکلاتی را ایجاد کرد.

بر اساس اعلام هواشناسی استان اردبیل این تندباد که طی امروز و فردا با سرعت بیشتری ادامه پیدا می‌کند از روز شنبه تا سه‌شنبه هفته آینده پدیده جوی خاصی در استان جز حاکم شدن هوای سرد در ایام شبانه شرایط خاص دیگری نخواهد بود اما از اواخر روز سه‌شنبه هفته آینده سامانه سرد بارشی که همراه با بارش برف در مناطق گسترده استان خواهد بود طی پنج روز مناطق مختلف استان اردبیل را فرا می‌گیرد.

۱۳۹۵/۹/۱۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: