نسخه چاپی

دستگیری آدم‌ ربای 3 هویتی

رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان گفت: كاراگاهان پلیس، آدم‌ربای سه هویتی به همراه همدستش را كه قصد اخاذی 270 میلیون تومانی از خانواده فرد ربوده شده داشتند در عملیاتی پیچیده در شهرستان پاكدشت دستگیر كردند.

به گزارش نما؛ ابراهیم ملاشاهی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زاهدان اظهار داشت: در پی آدم‌ربایی فردی 26 ساله در یکی از خیابان‌های شهر زاهدان در تاریخ چهاردهم مهر ماه سال جاری، بررسی موضوع به طور ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه آدم‌ربایان طی چند مرحله تماس تلفنی با خانواده فرد ربوده شده درخواست مبلغ 270 میلیون تومان وجه نقد برای آزادی وی را داشتند، افزود: کارآگاهان پلیس با پایش‌های تخصصی خودروی پژو که با استفاده از آن آدم‌ربایی انجام شده بود، شناسایی کرده و در یک عملیات غافلگیرانه یکی از آدم‌ربایان را دستگیر و خودرو را نیز توقیف کردند.

این مقام انتظامی به ادامه تحقیقات تخصصی پلیس اشاره کرد و گفت: مأموران در ادامه رسیدگی به این پرونده، عامل اصلی آدم‌ربایی را که پس از ارتکاب جرم به شهرستان پاکدشت متواری شده بود و با سه هویت جعلی، خود را از چشم مأموران مخفی کرده بود، شناسایی کردند و پس از هماهنگی با مراجع قضایی وی را در شهرستان پاکدشت دستگیر کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه این آدم ربا، زندانی فراری محکوم به حبس ابد به دلیل جرم مواد مخدر نیز می باشد، گفت: متهم در تحقیقات تخصصی به ارتکاب آدم ربایی به دلیل اختلافات مالی اعتراف کرد و ماموران فرد ربوده شده را که در کوه های اطراف زاهدان نگهداری می‌شد آزاد کردند.

۱۳۹۵/۹/۲۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...