نسخه چاپی

نوزاد قشمى در یك عمل جراحى نادر از مرگ نجات یافت

تیم پزشكى اتاق عمل بیمارستان پیامبر اعظم(ص) شهر قشم پس از یك عمل جراحی دوساعته و نادر، جان نوزاد قشمى را از مرگ حتمى نجات دادند.

به گزارش نما به نقل از فارس، تیم پزشکى اتاق عمل بیمارستان پیامبر اعظم(ص) شهر قشم شامگاه دوشنبه پس از یک عمل جراحی دو ساعته و نادر، جان نوزاد قشمى را از مرگ حتمى نجات دادند.

این نوزاد 11 ماهه که بر روى فرش خانه در حال بازى کردن بوده است یک سوزن 4 سانتى در محیط بازى او، وارد شکمش شده و از آن طریق به کبد او راه یافته بود.

والدین نوزاد بلافاصله او را به بیمارستان انتقال می‌دهند و بعد از معاینه‌هاى پزشکى و آزمایشات مختلف، تشخیص به عمل داده مى‌شود و تیم پزشکى اتاق عمل بیمارستان پیامبر اعظم(ص) قشم به سرپرستى دکتر عزیزپور متخصص جراحى، عمل جراحی نوزاد با موفقیت انجام شد و گزارش‌ها حاکى از آن است حال عمومى کودک خوب است.

مردم جزیره قشم تا چندی پیش برای مداوای یک بیماری ساده باید به شهر بندرعباس مرکز استان هرمزگان عزیمت می‌کردند اما با تمهیداتی که طی سال‌های اخیر از سوی مسؤولان جزیره با تجهیز بیمارستان پیامبر اعظم(ص) صورت گرفته است، این مشکل عدیده مردم را برطرف کرده و از پیمودن یک سفر پرمخاطره دریایی به مرکز استان برای مداوا باز داشته است.

جزیره قشم با یک‌هزار و 500 کیلومتر مربع وسعت به‌عنوان بزرگ‌ترین جزیره خلیج فارس در جنوب ایران واقع شده است.

۱۳۹۵/۹/۲۳

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: