نسخه چاپی

پروین: همه پرسپولیسی‌ها خوب بودند، رضاییان بهتر!

علی پروین اصولاً آدم خوش‌صحبتی است. همه خبرنگارانی كه با او نشست و برخاست كرده یا مصاحبه‌ای انجام داده‌اند، این مسئله را تأیید می‌كنند.

به گزارش نما, روزنامه خبرورزشی نوشت: اسطوره پرسپولیسی‌ها گرچه دیروز کمی عجله داشت اما تا جایی که می‌شد، پاسخ سؤالات ما را داد و...

علی‌آقا، عکسی صفر سرپرست عکاس پیشکسوت ما آورده که شما را در کنار مردی نشان می‌دهد که خودش را کاملاً به رنگ قرمز نقاشی کرده است؟
آهان! چیز خاصی نبود. این آقا اسمش حمید مانکن است که یک پرسپولیسی باتعصب است. هر وقت مراسمی یا افتتاحی داریم، می‌آید و کلاً به ما لطف دارد. رفیق این دوست ما کامیار زروانی است.

حالا کجا مراسم داشتید؟
مراسم ما نبود. افتتاح رستوران ضیا (عربشاهی) شاگرد قدیمی‌مان بود و حمید مانکن و بقیه بچه‌ها هم آمدند. ان‌شاءالله که چرخ این رستوران برای عربشاهی بچرخد.

بسیار خوب، علی‌آقا بازی پرسپولیس و سیاه‌جامگان مشهد را دیدید؟
بله، مگر می‌شود ندید؟ بچه‌ها بازی خوبی ارائه دادند و با قدرت قهرمان نیم‌فصل شدند.

بستن بازوبند کاپیتانی بر بازوی احمد نوراللهی کار درستی بود؟
دم سیدجلال حسینی گرم! هر کسی این کار را نمی‌کند. اینکه بازوبند را به احمد بخشید تا خداحافظی بهتری با هواداران پرسپولیس داشته باشد، خیلی خوب بود. کاش عالیشاه هم به استادیوم می‌رفت. امید خیلی برای پرسپولیس زحمت کشید و این فراموش‌شدنی نیست. مطمئن هستم هر دو با قدرت بعد از سربازی به پرسپولیس برمی‌گردند.

جای خالی این دو در نیم‌فصل دوم احساس نمی‌شود؟
هواداران پرسپولیس به برانکو اعتماد کنند. او مربی فهیمی است و مطمئن باشید با دو، سه خرید خوب جای خالی این دو را پر می‌کند.

قهرمانی نیم‌فصل چقدر می‌تواند قهرمانی پایان فصل را رقم بزند؟
قهرمانی نیم‌فصل شیرین است اما دلیلی برای قهرمانی پایان فصل نیست. پرسپولیسی‌ها باید با همین فرمان و با قدرت جلو بروند. نباید به این قهرمانی نیم‌فصل راضی شوند و کار را راحت بگیرند. البته می‌دانم آقابرانکو حواسش جمع است.

این روزها صحبت از حضور احتمالی سروش رفیعی و یکی،‌ دو بازیکن دیگر است. شما فکر می‌کنید چه بازیکنانی می‌توانند به پرسپولیس کمک کنند؟
ما چه‌کاره‌ایم؟ گفتم که خود آقابرانکو و مسئولان باشگاه بهترین‌ها را جذب خواهند کرد.

رقیب اصلی پرسپولیس برای قهرمانی کدام تیم است؟
همه از تراکتورسازی حرف می‌زنند. تیم قلعه‌نویی بسیار خوب و عالی کار کرده اما از ذوب‌آهن هم نباید غافل شد. ذوب‌آهن می‌تواند در کنار تراکتور رقیب اصلی پرسپولیس برای قهرمانی این فصل باشد.

راستی شنیدید محمد مایلی‌کهن تصمیم گرفته به احترام علی دایی و به خاطر فحاشی تماشاگران بازی استقلال و نفت تهران به او یک جلسه روی نیمکت تیمش ننشیند؟
بله، کار مایلی‌کهن در مورد دایی خیلی قشنگ بود. علی دایی یکی از بزرگان فوتبال ماست و احترامش واجب. مایلی‌کهن هم نشان داد چیزی توی دلش نیست. همین چیزهاست که در ورزش می‌ماند.

۱۳۹۵/۱۰/۷

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...