نسخه چاپی

مسئول باشگاه ورزشی با چاقو به مامورپلیس و بازرس تربیت بدنی حمله كرد

به گزارش نما - خراسان نوشت:عصر روز گذشته نمایندگانی از پلیس و اداره ورزش و جوانان مشهد برای بررسی وضعیت و فعالیت باشگاه های ورزشی عازم بولوار پیروزی شدند.

درحالی که گروه بازرسی و نظارت مشغول انجام وظیفه بودند و درباره چگونگی فعالیت های اماکن ورزشی تحقیق می کردند ناگهان متصدی یکی از باشگاه های ورزشی در حالی که چاقویی را در دست می فشرد به سوی ماموران قانون حمله ور شد.

در این درگیری خونین یکی از ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس خراسان رضوی و مامور اداره ورزش مشهد با ضربات چاقو مجروح شدند که بلافاصله برای درمان به بیمارستان فارابی انتقال یافتند.

سرپرست مجتمع قضایی انقلاب اسلامی مشهد گفت: مامور انتظامی که وضعیت وخیمی داشت با تشخیص کادر درمانی، مورد عمل جراحی قرار گرفت اما مامور دیگری که در این حادثه خونین مورد اصابت چاقو قرار گرفت از وضعیت مناسبی برخوردار است.

این مقام قضایی با تاکید بر این که طبق اعلام مسئولان اداره ورزش، این باشگاه ورزشی مجوز فعالیت نداشته است گفت: وقتی گروه ویژه بازرسی وارد این باشگاه ورزشی شدند تا درباره وضعیت و چگونگی فعالیت آن بررسی های لازم را انجام دهند، تعدادی از جوانان مشغول انجام حرکات ورزشی بودند که متصدی باشگاه در برابر ماموران قانون مقاومت کرد و با آنان درگیر شد.

قاضی حیدری همچنین با تایید وضعیت مناسب مجروحان حادثه که با تلاش کادر پزشکی تحت درمان قرار گرفتند، خاطرنشان کرد: پس از وقوع این حادثه بلافاصله ضارب توسط ماموران انتظامی دستگیر و به کلانتری محل هدایت شد اما در همین حال برادر وی نیز اقدام به اخلال در نظم کرد که او نیز با صدور دستورات قضایی در بازداشت به سر می برد. وی تصریح کرد: تحقیقات درباره علت و انگیزه این درگیری ادامه دارد.

۱۳۹۵/۱۰/۲۷

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: