نسخه چاپی

هوای تهران برای گروه‌های حساس فردا ناسالم می‌شود

به گزارش نما - ایسنا نوشت: براساس نتایج پیش بینی کیفیت هوای تهران، وضعیت کیفی هوا در روز جاری (پنجشنبه) در آستانه شرایط نامطلوب برای گروه‌های حساس قرار داشته و انتظار می‌رود در روز جمعه شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس برقرار شود.

نتایج حاصل از پیش بینی پارامترهای هواشناسی برای شهر تهران حاکی از کاهش میزان ناپایداری جوی در روز جاری (پنجشنبه ۲۴ فروردین) نسبت به روز پیشین بوده و تنها در برخی ساعات وزش باد مؤثر (با بزرگی بین ۳ تا ۵ متربرثانیه) انتظار می‌رود.

با افزایش تدریجی میزان ناپایداری جوی در روز جمعه، برای برخی ساعات بعدازظهر، وزش باد شدید (بزرگی بین ۸ تا ۱۳ متر بر ثانیه) از سمت نواحی غربی پیش بینی می‌شود.

همچنین با تداوم این شرایط جوی در روز شنبه ۲۶ فروردین، در برخی ساعات بارش باران و وزش باد نسبتا شدید (بزرگی بین ۵ تا ۸ متربرثانیه) انتظار می‌رود. همچنین دما تا روز جمعه افزایش محسوسی خواهد یافت.

براساس نتایج پیش بینی کیفیت هوا، وضعیت کیفی هوا در روز جاری (پنجشنبه) در آستانه شرایط نامطلوب برای گروه‌های حساس قرار داشته و انتظار می‌رود در روز جمعه شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس برقرار شود.

با این وجود، شاخص کیفی هوا در ۲۴ ساعت گذشته منتهی به ۱۱ صبح امروز، ۸۵ و در شرایط سالم بوده و هم اکنون کیفیت هوای تهران با شاخص ۷۶ در شرایط سالم قرار دارد.

۱۳۹۶/۱/۲۴

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...