نسخه چاپی

ریزش یك ساختمان چهار طبقه در مركز تهران

به گزارش نما - ایسنا نوشت: سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از تخریب بخشی از یک ساختمان چهار طبقه در مجاورت یک زمین گودبرداری شده در خیابان وحدت اسلامی خبر داد.

سیدجلال ملکی دراین باره گفت: وقوع حادثه ریزش آوار در ساعت 18:36 امروز به سامانه 125 اطلاع داده شد که در پی آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان سه ایستگاه را به محل حادثه واقع در خیابان وحدت اسلامی، نرسیده به میدان حسن‌آباد اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور آتش‌نشانان در محل حادثه گفت: پس از حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که حادثه در یک قطعه زمین به مساحت 200 متر مربع که به عمق پنج متر گودبرداری شده بود، رخ داده و درپی آن بخش‌هایی از یک ساختمان چهار طبقه قدیمی که در ضلع شرقی این زمین گودبرداری شده قرار داشت، تخریب شده است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرتهران گفت: هنگام تخریب این ساختمان شش نفر داخل آن حضور داشتند، این افراد در طبقات پایینی حضور داشته و دچار آسیب دیدگی نشدند که آتش نشانان آنان را خارج کردند.

ملکی ادامه داد: آتش نشانان عملیات جستجو را نیز در زیر آوار انجام دادند که خوشبختانه مشخص شد کسی زیر آوار نمانده است.

به گفته وی آتش نشانان پس از ایمن سازی محل به عملیات خود خاتمه داده و در حال حاضر تنها عوامل یک ایستگاه در محل حضور دارند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرتهران درباره علت این حادثه نیز گفت: علت حادثه از سوی کارشناسان در دست بررسی است.

۱۳۹۶/۲/۹

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: