نسخه چاپی

ادعای جنجالی مدیر العین علیه ایرانی‌ها

شكست در تهران آن هم در آخرین دقیقه بازی حسابی سران باشگاه العین را عصبانی كرد چون سران این باشگاه با پیش كشیدن اتهامات واهی در پی توجیه این ناكامی هستند.

به گزارش نما به نقل از ورزش سه، در فاصله 24 ساعت از شکست 1-0 مقابل استقلال در دور رفت مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا و کم شدن شانس صعود این تیم به مراحل نهایی لیگ قهرمانان آسیا مدیر باشگاه اماراتی با پیش کشیدن اتهامات واهی علیه طرفداران و اهالی رسانه ایران مدعی شد در تهران از بازیکنان العین با سنگ و دشنام میزبانی شده است!


عصام عبدا.. مدیر باشگاه العین در کنفرانس مطبوعاتی دیروز خود در این شهر که روی خروجی سایت الکاس قرار گرفت گفت:« عکاسان و خبرنگاران ایرانی به سوی خالد عیسی، دروازه‌بان ما سنگ پرتاب کردند و به او دشنام دادند اما ناظران بازی هیچ واکنشی نشان ندادند. ما از تماشاگران ایرانی انتظار هر چیزی را داریم. کنفدراسیون فوتبال آسیا باید یک چالش بزرگ را از پیش رو بردارد و باید چنین بازی‌هایی را با تدابیر امنیتی شدید برگزار کند».


این ادعای کذب و واهی العین در حالی مطرح شد که بازی استقلال با العین در حضور بیش از 65 هزار تماشاگر حاضر در ورزشگاه بدون هیچ اتفاق حاشیه ای برگزار شد و در صحنه ای که مدیر العین از آن به عنوان توهین یاد می کند یکی از توپ جمع کن های پشت دروازه العین برای آغاز هر چه سریع تر بازی و ممانعت از وقت کشی توپ را زودتر به زمین فرستاد که با برخورد تند دروازه بان العین روبرو شد.

۱۳۹۶/۳/۳

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...