نسخه چاپی

منصوریان: ببخشید ما باختیم، بد باختیم

سرمربی استقلال می‌گوید مجبور شده در مقابل العین تغییر تاكتیك بدهد.

به گزارش نما به نقل از خبرآنلاین؛ علیرضا منصوریان بعد از شکست استقلال برابر العین در لیگ قهرمانان آسیا درباره این بازی گفت: متاسفانه شکست تلخی بود. دو سه مصدوم در این بازی داشتیم و یکی دو بازیکن هم در اواسط بازی مصدوم شدند. مجبور شدیم امروز سیستم تیم را تغییر دهیم. در مجموع از عملکرد بازیکنان و خودمان راضی نیستیم. در جریان بازی هرچه تلاش کردیم به بازی برگردیم، شرایط سخت تر می شد. العین تمام نیروهایش را داشت و ما می دانستیم بازی سختی داریم. از هواداران عذرخواهی می کنیم و سعی می کنیم برای فصل بعد با آوردن چند بازیکن تراز بین المللی، این تیم را به نقطه بالاتر برسانیم. ما باید توکلمان به خدا باشد و بیشتر تلاش کنیم. العین خیلی خوب بازی کرد و به آنها هم تبریک می گویم.

سرمربی استقلال درباره عملکرد داوری گفت: داور بازی خوب بود. داور خوب قضاوت کرد. در بعضی نقاط عملکرد ما ضعیف بود که به این نتیجه بد دست پیدا کردیم. امروز بهتر از داور تیم العین بود که خوب عمل کرد.

منصوریان در واکنش به سوالی درباره مشکلات خط میانی آبی‌ها، اینطور پاسخ داد: ما در 15 دقیقه اول شرایط خوبی داشتیم ولی بعد از مصدومیت باقری، تیم خط دفاعی من بیرون بود و چهار بازیکن من در بازی نبودند و تنها چاره ما جلو بردن تیم بود. ابراهیمی امروز بیرون بود و یکی از جوانان ما هم یعنی نورافکن دیشب به جمع ما اضافه شد و به خاطر سلامتیش مجبور شدیم او را بیرون بگذاریم. ما سه هافبک‌مان را نداشتیم و باقری هم آسیب دید و جریان بازی ما تغییر کرد. خیلی سخت بود در شرایط خوبمان باقی بمانیم. به همه چیز فکر می‌کردم جز اینکه باقری در 20 دقیقه اول مصدوم شود و مجبور شویم که تعویضی انجام دهیم.

او همچنین درپاسخ به سوالی درباره عدم تمرکز در بازیکنان استقلال، گفت: تیم ما بسیار جوان است. اکثر بازیکنان ما سن پایینی دارند. ما سه بازیکن بالای 30 سال امروز در زمین داشتیم و خیلی از بازیکنان ما زیر 24 سال بودند. کار کردن با تیم جوان می‌تواند تبعات داشته باشد. متاسفانه یکی دو بازیکن با تجربه مان را امروز نداشتیم. بعد از گل دوم جمع کردن تیم سخت بود. وقتی تیم جوانی را هدایت می‌کنید، امکان دارد که اتفاقات عجیب و غریب هم رخ دهد. امروز یکی از بدترین روزهای ما در سال گذشته بود.

منصوریان درپاسخ به سوالی درباره عمر عبدالرحمان گفت: عبدالرحمان برای العین یک نعمت است. او خیلی تفاوت سطح با سایر تیمش دارد. او یک طرف است و العین یک طرف است. خیلی سخت است که از او مراقبت کنید. ما باید این کار را انجام می‌دادیم همانطور که در تهران این کار را کردیم. ما دوست نداشتیم به او آسیب فیزیکی برسانیم. سخت است از بازیکنی که با فوتبال امارات تفاوت دارد، مراقبت کرد. ما در بدترین شرایطمان به شرایط ایده آل عبدالرحمان خوردیم. به هرحال عبدالرحمان استانداردهای فوق العاده بالایی دارد.

سرمربی استقلال در پایان گفت: امیدوارم هرگز در دوران فوتبالم دیگر چنین روزهایی را نبینم. روزهای سخت، هواداران پشت سر من بودند و از تیم جوانم حمایت کردند. دست تک تکشان را می‌بوسم و امیدوارم این روز بد را به ما ببخشند. بازهم از همه آنها تشکر می‌کنم.

۱۳۹۶/۳/۹

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...