نسخه چاپی

ادعای ترامپ علیه ایران و حزب‌ الله

رئیس‌جمهور آمریكا با طرح ادعاهایی علیه ایران و حزب‌الله مدعی شد: حزب‌الله تلاش می‌كند خود را مدافع منافع لبنان نشان دهد؛ اما منافع اصلی این سازمان در راستای حامی‌اش، ایران است.

به گزارش نما به نقل از ایسنا: رئیس‌جمهور آمریکا با طرح ادعاهایی علیه ایران و حزب‌الله مدعی شد: حزب‌الله تلاش می‌کند خود را مدافع منافع لبنان نشان دهد؛ اما منافع اصلی این سازمان در راستای حامی‌اش، ایران است.

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در کنفرانس خبری مشترک با سعد حریری نخست وزیر لبنان در واشنگتن به طرح ادعاهایی علیه حزب‌الله و ایران پرداخت.

بنا بر گزارش پایگاه اینترنتی کاخ سفید ترامپ مدعی شد: تهدیدات علیه مردم لبنان از داخل نیز نشات می‌گیرد. حزب‌الله یک تهدید علیه کشور لبنان، مردم لبنان و کل منطقه است.

وی در ادامه ادعاهای خود گفت: این سازمان با حمایت ایران در حال تشدید فاجعه انسانی در سوریه است. حزب الله مایل است خود را به عنوان حامی منافع لبنان نشان دهد اما منافع این سازمان آشکارا در راستای اهداف خود و حامی‌اش، ایران است.

رئیس‌جمهور آمریکا همچنین در بخش دیگری از این کنفرانس خبری درباره وضعیت سوریه و بشار اسد، رئیس‌جمهور این کشور گفت که وی حامی اسد نیست و رئیس‌جمهور پیشین آمریکا، روسیه و ایران آنچه باید در سوریه انجام می دادند را انجام نداده و نخواهند داد.

۱۳۹۶/۵/۴

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: