نسخه چاپی

صدور حكم مرگ برای میهمان جنایتكار

مرد میهمان كه نیمه‌های شب با كارد آشپزخانه، صاحبخانه را در خواب به قتل رسانده بود صبح دیروز با حكم قضات دادگاه كیفری استان البرز به قصاص محكوم شد.

به گزارش نما به نقل از ایران: مرد میهمان که نیمه‌های شب با کارد آشپزخانه، صاحبخانه را در خواب به قتل رسانده بود صبح دیروز با حکم قضات دادگاه کیفری استان البرز به قصاص محکوم شد.

در این جنایت که یکم دی سال 94 در اشتهارد کرج رخ داد، مرد 39 ساله‌ای به نام یونس با ضربات کارد کشته شده بود.کارآگاهان در جریان تحقیقات تخصصی، مردی به نام فریدون را دستگیرکردند که شب جنایت میهمان مقتول بود.عامل جنایت دربازجویی‌ها گفت: «در کلاس‌های ترک اعتیاد با یونس(مقتول) آشنا شدم و پس ازآن با هم دوست شدیم.

شب حادثه در کلاس ترک اعتیاد بودیم که به دعوت یونس به خانه‌اش رفتیم و با هم شام خوردیم و خوابیدیم، اما من انگیزه‌ای برای کشتن‌ او نداشتم. آن شب وقتی خوابیده بودم ناگهان از خواب بلند شدم، به آشپزخانه رفتم و چشمم به کارد خورد که آن را برداشتم و رفتم سراغ یونس و با یک ضربه چاقو او را کشتم.من از حدود 30سال قبل دچار افسردگی بودم و دارو مصرف می‌کردم. به همین خاطرشب حادثه هم حالت عادی نداشتم.

آن شب پس از کشتن صاحبخانه صبر کردم تا صبح شود، بعد سرکارم رفتم.وی درباره پوشیدن کفش‌های صاحبخانه گفت: «نمی‌دانم، آن روز صبح حالم خوب نبود و بدون اینکه متوجه باشم کفش‌های مقتول را پوشیدم. آقای قاضی اعتیاد باعث بدبختی‌ام شده من ازدواج کردم اما همسرم به خاطر اعتیادم طلاق گرفت.»

وی با اظهار پشیمانی روبه قضات دادگاه گفت: «من بدون اینکه متوجه باشم مرتکب قتل شدم، اما می‌دانم که اشتباه بزرگی کردم و تمام این اشتباهم به خاطر اعتیادم بود و مواد مخدر زندگی‌ام را سیاه کرد.» پس از پایان جلسه قضات دادگاه متهم را به قصاص نفس-اعدام- محکوم کردند.

۱۳۹۶/۵/۲۶

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...