نسخه چاپی

راهكار پرسپولیس برای رهایی از پرونده‌های شكایتی

عکس خبري -راهکار پرسپوليس براي رهايي از پرونده‌هاي شکايتي

باشگاه پرسپولیس راهكار جدیدی را برای رهایی از پرونده‌های متعدد شكایتی در نظر گرفت.


به گزارش نما، باشگاه پرسپولیس با پرونده‌های شکایتی زیادی (11 مورد) مواجه است که احکام اکثر آنها علیه این باشگاه از سوی فیفا صادر شده است.

باشگاه پرسپولیس با توجه به مشکلات مالی که دارد طبیعتا نمی‌تواند پرداختی به طلبکاران خارجی خود داشته باشد. ضمن اینکه پرداختی به بازیکنان و مربیان فعلی تیم هم مانده است. بر همین اساس مدیران این باشگاه تصمیم گرفتند با شکایت‌ به دادگاه ‌CAS رسیدگی به هر یک از این پرونده‌ها را به عقب بیندازند.

از آنجا باشگاه پرسپولیس بابت اعتراض به هر یک از پرونده‌های شکایتی خود به دادگاه CAS باید مبلغ قابل توجهی را پرداخت کند، از طریق پول‌هایش در فیفا اقدام به این کار کرده است.

در حقیقت باشگاه پرسپولیس از حساب 670 هزار دلاری خود در فیفا بخشی پرونده‌هایی که حکم آنها قطعی شده از جمله پرونده‌های فرناندو گابریل، سرتن چوک و نیلسون کوریا را با پرداخت طلب آنها خواهد بست و برای اعتراض به دیگر پرونده‌ها نیز از این پول هزینه خواهد کرد.

با شرایط موجود مدیران آینده پرسپولیس مجبور خواهند شد پول طلبکاران خارجی این باشگاه از جمله برانکو، کالدرون، بودیمیر و... را با رقم به مراتب بیشتری پرداخت کنند.
منبع: تسنیم

۱۳۹۹/۲/۱۰

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...