نسخه چاپی

پیشكسوت استقلال: برای پیگیری اخبار استقلال فرصت ندارم!

عکس خبري -پيشکسوت استقلال: براي پيگيري اخبار استقلال فرصت ندارم!

پیشكسوت باشگاه استقلال گفت: حقوق مدیرعامل استقلال بالا باشد چون كسی كه در آن جایگاه قرار می‌گیرد، نیاز به آرامش روانی دارد.


به گزارش نما، حسن روشن در مورد شرایط استقلال اظهار داشت: در این روزها فرصتی ندارم تا اخبار مربوط به باشگاه استقلال را دنبال کنم، چون در شمال مشغول ساخت و ساز هستم و اصلاً وقت ندارم اخبار این تیم را پیگیری کنم.

اخبار ورزشی- وی افزود: البته دنبال کردن خبر تیمی که بازیکنانش برای دو روز دیر و زود شدن طلب‌شان بیانیه می‌دهند، اشتباه است. بازیکن قرارداد دارد و بالاخره به پولش می‌رسد اما تا دو روز پرداختی‌ها دیر می‌شود، ناله و بیانیه شروع می‌شود.

مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان در مورد انتشار فیش حقوقی مدیرعامل باشگاه استقلال که سر صدای زیادی به راه انداخته بود، گفت: در وهله اول به نظرم باید حقوق مدیرعامل استقلال بالا باشد چون کسی که در آن جایگاه قرار می‌گیرد، نیاز به آرامش روانی دارد تا با یک قرارداد خوب و تمرکز بالا، کارش را ادامه بدهد. این موضوع هیچ ایرادی ندارد، اما در طرف مقابل باید همه چیز را شفاف به مردم بگویند که در تیم چه خبر است.

پیشکسوت باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: من معتقدم اسناد مالی باشگاه باید بیرون بیاید تا مردم بدانند چه قرارداد‌هایی بسته می‌شود و چه اتفاقاتی داخل باشگاه رخ می‌دهد. اگر برخی مدیران در باشگاه قرارداد‌های سنگین داشته باشند، اتفاق بدی نیست چون با این کار، دیگر دنبال دلالی نمی‌روند. از طرف دیگر مردم هم می‌توانند از آنها جواب بخواهند.


ثبت: ۱۳۹۹/۳/۱۲

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: