نسخه چاپی

ماجرای حكم جلب مدیرعامل باشگاه استقلال چیست؟

عکس خبري -ماجراي حکم جلب مديرعامل باشگاه استقلال چيست؟

با بالا گرفتن اختلافات بین كارگزاران سابق و فعلی، مدیرعامل باشگاه استقلال با شكایت از كارگزار سابق خود مواجه شده است.

به گزارش نما، در چند روز اخیر،‌ اختلافات کارگزار قبلی و فعلی باشگاه استقلال به مهم‌ترین مساله باشگاه تبدیل شده است. این اختلاف به جایی رسیده که باشگاه استقلال برای درآمدزایی‌اش، به خاطر کارگزار قبلی به مشکل خورده است.

احمد سعادتمد در خصوص کارگزار سابق استقلال ادعا کرده که این کارگزار یک ریال هم به باشگاه پرداختی نداشته است. او در این باره اظهارکرد:‌ باشگاهی که باید قرارداد بازیکنان و کادر فنی را بدهد و برای هر مسابقه باید حدود ۱۳۰ میلیون تومان هزینه کند و برای تمرینات، پرواز و سایر موارد هزینه کند،‌ طی قراردادی،‌ درآمدزایی باشگاه را به این شرکت می‌سپارد و ریالی برای این باشگاه درآمد نداشته، چرا باید با این شرکت ادامه همکاری دهد؟

این مساله باعث شده است تا مدیرعامل استقلال با کارگزار دیگری به تفاهم‌ برسد و این اتفاق باعث شد کارگزار قبلی باشگاه از احمد سعادتمند به خاطر تفاهم‌نامه جدید با کارگزار جدید شکایت کند.

طبق گفته‌ی یکی از اعضای کادر مدیریتی باشگاه استقلال، کارگزار قبلی باشگاه استقلال از احمد سعادتمند شکایت کرده و اگر در مدیرعامل استقلال در دادسرا حاضر نشود، به گفته این فرد، امکان صدور حکم جلب سعادتمند نیز وجود دارد.
منبع: ایسنا

۱۳۹۹/۳/۲۴

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...