نسخه چاپی

شجاعی: احتمال لغو بازی ما با فولاد وجود دارد

عکس خبري -شجاعي: احتمال لغو بازي ما با فولاد وجود دارد

مهاجم تیم فوتبال نساجی قائمشهر گفت كه اگر مبتلا شدن تعدادی از بازیكنان فولاد تأیید شود، احتمال لغو بازی این دو تیم وجود دارد.


به گزارش نما، علی شجاعی در مورد اینکه باشگاه فولاد اعلام کرده است 16 نفر از اعضای این تیم مبتلا به کرونا شده‌اند، گفت: این موضوعی است که توسط باشگاه فولاد مطرح شده و ما اطلاعات کافی در این زمینه و شرایط تیم حریف نداریم. در ضمن آنها از روز گذشته هم به قائمشهر آمده‌اند. طبیعتاً این موضوع توسط سازمان لیگ مورد بررسی قرار خواهد گرفت، ولی اگر مبتلا شدن بازیکنان فولاد قطعی باشد، احتمال لغو بازی وجود دارد. به‌هرحال سلامتی افراد مهمتر از برگزاری یک مسابقه فوتبال است و باید دید مسئولان چه تصمیمی می‌گیرند.

وی در مورد وضعیت نساجی در آستانه دیدار حساس با فولاد خوزستان تأکید کرد: شرایط تیم ما خوب است و از زمانی که محمود فکری آمد روحیه جدیدی به تیم تزریق شد و توانستیم دو تیم ماشین‌سازی و تراکتور را شکست دهیم. تیم ما حالا شخصیت پیدا کرده است و نشان دادیم که خیلی حرف‌ها برای گفتن داریم. شرایط روحی بازیکنان هم خوب است و بعد از شرایطی که تیم از لحاظ تاکتیکی به بن بست خورده بود، حالا آرامش داریم و برای بازی با فولاد هم خیلی انگیزه داریم.

مهاجم تیم فوتبال نساجی در قسمت دیگری از حرف‌هایش با تمجید از فولاد عنوان کرد: این یک بازی مهم و سنگین برای ما است. فولاد در پنج بازی اخیر پیروز شده ولی ما هم در زمین خودمان بازی می‌کنیم و نساجی از لحاظ تاکتیک تیمی به شرایط خوبی رسیده است. ما بازی سختی داریم، ولی ما برای دفاعزار اعتبار و اسم نساجی می‌جنگیم. البته نمی‌توانیم از حمایت هواداران بهره ببریم، ولی فقط برای خوشحال کردن آنها بازی خواهیم کردو ما در تک‌تک ثانیه‌های بازی به حضور هواداران فکر خواهیم کرد و برابر فولاد به چیزی جز گرفتن سه امتیاز فکر نخواهیم کرد.

شجاعی درباره تقابل نساجی با نکونام که این تیم را به لیگ برتر آورد، خاطرنشان کرد: همان‌طور که گفتید نکونام بعد از سال‌ها این تیم را به لیگ برتر آورد. هواداران نساجی با این مربی ارتباط خوبی دارند و قطعاً آن صعود تاریخی را فراموش نخواهند کرد. با اینکه هواداران ما در ورزشگاه نیستند، ولی امیدوارم سه امتیاز این بازی خانگی را بگیریم و آنها را خوشحال کنیم.
منبع: تسنیم
ثبت: ۱۳۹۹/۴/۱۴

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: