نسخه چاپی

عظیمی: آمده‌ایم كار كنیم و سیلی بخوریم

عکس خبري -عظيمي: آمده‌ايم کار کنيم و سيلي بخوريم

سرپرست كمیته مسابقات فدراسیون والیبال در خصوص آخرین وضعیت لیگ برتر والیبال گفت وگویی انجام داد.

به گزارش نما، شهرام عظیمی در خصوص اینکه آیا لیگ برتر والیبال قطعا در شهریور امسال برگزار خواهد شد یا خیر، اظهار داشت: منتظر تصمیم ستاد مبارزه با کرونا در ورزش هستیم و هر تصمیمی که این ستاد بگیرد ما آن را انجام خواهیم داد و باید دید در شهریور چه تصمیمی می‌گیرد. در حال حاضر نمی‌شود پیش‌بنیی در این خصوص کرد.


سرپرست کمیته مسابقات فدراسیون والیبال در مورد اینکه تعداد تیم‌های شرکت کننده در لیگ که وی اعلام کرده با تعداد اعلام شده توسط سرپرست دبیری فدراسیون والیبال متفاوت است، گفت: من تا الان عددی در این خصوص اعلام نکردم. هنوز تیم‌ها برای تسویه حساب فرصت دارند و پس از پایان این زمان می‌توان تعداد تیم‌های شرکت کننده در لیگ را اعلام کرد.

عظیمی درباره اینکه آیا نظارتی روی قراردادهای میلیاردی برخی تیم‌ها می‌شود، تصریح کرد: باید ببینیم قانون در این خصوص چه چیزی می‌گوید. اگر قانون این اجازه را به ما بدهد به این قراردادها ورود می‌کنیم و اگر اجازه ندهد هم ورود نمی‌کنیم.

وی درباره اینکه گفته می‌شود تیم‌هایی همچون سایپا و شهرداری ارومیه هزینه‌های میلیاردی برای جذب بازیکن انجام داده‌اند، گفت: ایتدا باید دید تیم سایپا بدهی خودش را پرداخت می‌کند و می‌تواند در لیگ حاضر شود یا خیر، اگر این اتفاق افتاد و توانست جواز شرکت در لیگ را به دست بیاورد آن وقت در خصوص نظارت روی قرارداد بازیکنان این تیم و سایر تیم‌ها صحبت خواهیم کرد.

سرپرست کمیته مسابقات فدراسیون والیبال در مورد اینکه مسئولیتش در این فدراسیون و همین طور حضورش در باشگاه استقلال منافاتی با هم ندارد، خاطرنشان کرد: باید زمان بگذرد تا ببینیم در آینده چه اتفاقی می‌افتد. ما آمده‌ایم کار کنیم و سیلی بخوریم. ان‌شاءالله بتوانیم مثمرثم باشیم.

منبع: میزان

۱۳۹۹/۴/۱۸

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: