نسخه چاپی

بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز در بورس

عکس خبري -بالاترين و پايين‌ترين رشد قيمت امروز در بورس

امروز سهامداران شركت‌های قند نیشابور، بوورس كالای ایران و غلتك‌سازان سپاهان در بورس و معامله‌گران شركت‌های سرمایه‌گذاری صبا تامین، شهرسازی و خانه‌سازی باغمیشه در فرابورس بیشترین سود را كسب كردند.

به گزارش نما، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با افت ۴هزار و ۵۹۷واحدی، در ارتفاع یک‌میلیون و ۶۹۹هزار و ۵۱۰واحدی به کار خود پایان داد و بیش از ۱۲میلیارد و ۸۸۶میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۱۳هزار و ۲۵۷میلیارد تومان در یک میلیون و ۸۴۷هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های قند نیشابور، بوورس کالای ایران و غلتک‌سازان سپاهان بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های پالایش نفت تهران، پالایش نفت اصفهان و پالایش نفت تبریز بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله یک میلیارد و ۸۸۵ میلیون ورقه به‌ارزش ۴هزار و ۴۱۰میلیارد تومان در ۹۴۲هزارنوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۱۹۹واحد رشد کرد و در ارتفاع ۱۸هزار و ۱۲۰واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های سرمایه‌گذاری صبا تامین، شهرسازی و خانه‌سازی باغمیشه و بیمه تجارت نو بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های تولید برق عسلویه مپنا، صنایع ماشین‌های اداری ایران و بیمه میهن بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

منبع: تسنیم
ثبت: ۱۳۹۹/۶/۲۹

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: