نسخه چاپی

بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز در بورس

عکس خبري -بالاترين و پايين‌ترين رشد قيمت امروز در بورس

امروز سهامداران شركت‌های فولاد كاوه جنوب كیش، پتروشیمی فناوران و بانك خاورمیانه در بورس و معامله‌گران شركت‌های تجارت الكترونیك پارسیان كیش و پتروشیمی مارون بیشترین در فرابورس بیشترین سود را كسب كردند.

به گزارش نما، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با افت ۲۳هزار و ۲۸واحدی، در ارتفاع یک‌میلیون و ۴۹۲هزار و ۹۰۱واحد به کار خود پایان داد و ۹میلیارد و ۵۸۰میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۸هزار و ۶۸۳میلیارد تومان در ۹۸۶هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های فولاد کاوه جنوب کیش، پتروشیمی فناوران و بانک خاورمیانه بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های پست بانک ایران، حفاری شمال و سیمان خزر بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۲ میلیارد و ۳۰۵میلیون ورقه به‌ارزش ۴هزار و ۷۸۳میلیارد تومان در ۷۲۵هزارنوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۱۰۸واحد رشد کرد و در ارتفاع ۱۷هزار و ۴۵۳واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های تهیه توزیع غذای دنا آفرین فدک، تجارت الکترونیک پارسیان کیش و پتروشیمی مارون بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های بانک دی، بیمه پاسارگاد و صنعتی و معدنی شمال شرق شاهرود بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

۱۳۹۹/۷/۸

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: