نسخه چاپی

كشف ۵۴۲ كیلوگرم مواد مخدر در عملیات مشترك پلیسی

عکس خبري -کشف ??? کيلوگرم مواد مخدر در عمليات مشترک پليسي

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا از كشف ۵۴۲ كیلوگرم انواع مواد مخدر در بازرسی از یك تریلی كه از مرزهای شرقی وارد كشور شده بود، خبر داد.

به گزارش نما از پایگاه خبری پلیس، سردار مجید کریمی روز چهارشنبه با اعلام این خبر گفت: مأموران انتظامی شهرستان طبس برابر اخبار واصله از ماموران انتظامی استان خراسان رضوی مبنی بر اینکه سوداگران مرگ قصد انتقال محموله سنگین مواد مخدر را با یک دستگاه تریلی به داخل کشور دارند، موضوع در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران انتظامی شهرستان طبس با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خراسان رضوی نسبت به کنترل خودروهای عبوری در محور مواصلاتی اقدام و در کنترل ها به یک دستگاه تریلی مشکوک و آن را متوقف کردند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائی، در بازرسی از خودرو ۵۴۲ کیلوگرم انواع مواد مخدر شامل ۳۳۸ کیلوگرم هروئین و ۲۲ کیلوگرم تریاک، ۱۲۶کیلوگرم شیشه و همچنین ۵۶ کیلوگرم سایر مواد مخدر که به صورت ماهرانه ای درون تریلی جاساز شده بود را کشف کردند.

سردار کریمی با بیان اینکه ماموران در این رابطه ۲ متهم را دستگیر کردند، خاطرنشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی و روانه زندان شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا در پایان از شهروندان خواست که در صورت اطلاع از فعالیت‌ باندهای قاچاق مواد مخدر، مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند تا نسبت به دستگیری متهمان در کمترین زمان ممکن اقدام شود.

۱۳۹۹/۸/۲۸

نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: