نسخه چاپی

پرورش‌خواه: استقلال باید تمركز خود را حفظ كند/ دیاباته اگر اشتباه كرده،‌ باید تاوانش را پس بدهد

عکس خبري -پرورش‌خواه: استقلال بايد تمرکز خود را حفظ کند/ دياباته اگر اشتباه کرده،‌ بايد تاوانش را پس بدهد

پیشكسوت تیم فوتبال استقلال می‌گوید آبی‌پوشان پایتخت باید تمركز خود را حفظ كنند تا حاشیه‌ها نتواند روی كار آن‌ها تاثیری بگذارد.

به گزارش نما، بهروز پرورش‌خواه پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره شرایط این روزهای آبی‌پوشان پایتخت و حاشیه‌هایی که در دیدار این تیم مقابل فولاد خوزستان پیش آمد، اظهار کرد: وقتی در زمین حریف می‌روی، زمین و زمان علیه تیم مهمان می‌شود. تیم مقابل اگر هر کاری انجام دهد، ما باید تمرکز خود را از دست ندهیم. در حال حاضر در تیم استقلال چند پیشکسوت هستند اما چرا در یک بازی انقدر باید حاشیه ایجاد شود؟

او ادامه داد:‌ در چند بازی اول تا تیم‌ها جا بیفتند، زمان می‌برد و این مساله روی تمامی تیم‌ها صدق می‌کند. در بازی استقلال و فولاد، مسابقه بسیار درگیرانه‌ای را شاهد بودیم و فولاد در این درگیری‌ها موفق بود. ما باید بعد از این بازی حواسمان باشد که در بازی‌های آینده این تنش‌ها ایجاد نشود و روی کار خود تمرکز کنیم. حاشیه باعث می‌شود تیم تمرکز خود را از دست بدهد. بزرگ‌تر باید طوری رفتار کند که کوچک‌ترها الگو برداری کنند. پیشکسوت هرچه آرام‌تر باشد، جوانان هم آرام خواهند بود اما تا وقتی که پیشکسوت هم عصبانی و هیجانی رفتار کند، شاهد این اتفاقات خواهیم بود.

پرورش خواه در خصوص ۱۰ نفره شدن استقلال در دقایق پایانی بازی مقابل و بی‌توجهی کادر فنی استقلال به این مساله، خاطرنشان کرد: در آن صحنه، اولین نفری که می‌تواند به سرپرست و کمک‌های تیم ارتباط بگیرد، کادر پزشکی است. این کادر باید با کمک مربی‌های تیم و سرپرست در ارتباط باشند. در زمان ما که انقدر کمک مربی وجود نداشت. کمک‌های استقلال در آن موقع غرق بازی شدند و حواسشان به بازی نبوده است. چرا در دقایق پایانی بازی مقابل فولاد، استقلال باید ۱۰ نفره بازی کند؟

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در خصوص درگیری لفظی دیاباته و فکری که باعث شده سرمربی آبی‌پوشان پایتخت از این بازیکن گله‌مند شود، اظهار کرد: دیاباته بازیکن خوب و تاثیرگذاری است و امیدوارم این بحث‌ها حل و فصل شود اما اگر این بازیکن اشتباهی کرده است، باید تاوانش را پس بدهد.

او تاکید کرد: حاشیه همیشه وجود دارد اما تیمی موفق است که حاشیه‌ها را کنار بگذارد. در زمانی که من بازی می‌کردم، کسانی بودند که بند کفش من را در می‌آوردند تا تمرکز من را بهم بزنند اما من توجهی به این کارها نمی‌کردم. ما باید خودمان عاقل باشیم. ما باید تمرکز خود را حفط کنیم که مشکلی پیش نیاید. اگر ما نتوانیم تمرکز خود را حفظ کنیم، آن‌هایی که این حاشیه‌ها را ایجاد می‌کنند پیروز خواهند شد.

پرورش‌خواه در پاسخ به این سوال که آینده استقلال را با توجه به اتفاقات و حاشیه‌های اخیر چگونه ارزیابی می‌کنید؟ خاطرنشان کرد: امیدوارم که این حاشیه‌ها سریع‌تر جمع شود. هیچ نامی بزرگ‌تر از استقلال نیست. برای من هیچ فردی اهیمت ندارد اما مساله‌ای اهمیت دارد، نام بزرگ استقلال است و امیدوارم هر کسی که هدایت استقلال را بر عهده دارد، بتواند عملکرد خوبی از خودش بر جای بگذارد و استقلال را به موفقیت برساند.
منبع: ایسنا

۱۳۹۹/۹/۲

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...