نسخه چاپی

علت بوی مشمئز كننده اطراف مترو «ایران خودرو» مشخص شد

عکس خبري -علت بوي مشمئز کننده اطراف مترو «ايران خودرو» مشخص شد

معاون محیط زیست استان تهران گفت: از تجمع فاضلاب در نزدیكی مترو ایران خودرو و بوی آزار دهنده ناشی از آن استشمام می‌شد، كه كارشناس محیط زیست استان تهران به منطقه اعزام شد.

به گزارش نما ،فاطمه برنا، معاون محیط زیست استان تهران در گفت‌وگو با میزان در خصوص تجمع فاضلاب در نزدیکی مترو ایران خودرو گفت: بنابر گزارش شهروندان از تجمع فاضلاب در نزدیکی مترو ایران خودرو و بوی آزار دهنده ناشی از آن، گزارش‌هایی شده بود.

معاون محیط زیست استان تهران توضیح داد: کارشناسان محبط زیست به محل اعزام شد و ضمن بررسی موضوع مشخص گردید که فاضلاب رها شده مربوط به یک باشگاه سوارکاری در حوالی ایستگاه مترو می‌باشد و بنابر بررسی‌های خود منبع را باشگاه اسب سواری نزدیک مترو ایران خودرو اعلام کرد.

وی همچنین ادامه داد: متاسفانه فاضلاب ناشی از شست و شو علوفه و محل نگهداری اسب‌ها است که به خارج از مجموعه هدایت شده و در پایین دست در محلی در نزدیکی مترو تجمع یافته است و بوی مشمئز کننده‌ای را ایجاد کرده است.

برنا تاکید کرد: تذکرات شفاهی به مسئول مجموعه اسب سواری داده شده و اخطاریه کتبی نیز در دست اقدام است که این اخطاریه‌ها را قابل انتشار عمومی نیستند و در صورت عدم تمکین برابر مقررات موضوع از طریق مراجع قضایی پیگیری خواهد شد.

میزان

۱۳۹۹/۹/۳

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...