نسخه چاپی

وكیل ترامپ: كار را به دادگاه عالی می‌كشانیم

عکس خبري -وکيل ترامپ: کار را به دادگاه عالي مي‌کشانيم

وكیل ترامپ رد شدن شكایت‌ها به نتیجه انتخابات، را خبر خوبی برای تیم وكلای ترامپ دانست؛ چراكه این اقدام به آنان كمك می‌كند تا «به سرعت» به دادگاه عالی برسند.

به گزارش نما به نقل از ایندپندنت، «رودی جولیانی» وکیل ترامپ رد شدن شکایت‌ها به نتیجه انتخابات، را خبر خوبی برای تیم وکلای ترامپ دانست و گفت: از قاضی که شکایت پس از انتخابات کارزار ترامپ را در پنسیلوانیا رد کرد، سپاسگزاری می‌کنم.

وکیل ترامپ افزود: من از قاضی که شکایت پس از انتخابات کارزار ترامپ را در پنسیلوانیا رد کرد، تشکر می‌کنم؛ چراکه این مساله به آنان کمک می‌کند تا سریعتر به دادگاه عالی برسند.

روز شنبه، یک قاضی فدرال در ایالت پنسیلوانیا شکایت کارزار انتخاباتی ترامپ را که سعی در جلوگیری از صدور گواهینامه آرای انتخاباتی این ایالت داشت، رد کرد.

قاضی متیو بران روز شنبه در حکم خود نوشت: «این دادگاه مباحث قانونی ساختگی بدون مبنا و اتهامات فرضی دریافت کرده است که از نظر عملیاتی مورد رسیدگی قرار نگرفته‌اند و فاقد پشتوانه مدارک و مستندات است».

هرچند جو بایدن رییس‌جمهور منتخب، پیش‌تر در ماه جاری میلادی به عنوان پیروز انتخابات ریاست جمهوری اعلام شد، اما ترامپ هنوز این شکست را نپذیرفته است و بارها بدون ارائه شواهد مدعی شد که در چندین ایالت، تقلب گسترده انتخاباتی صورت گرفته است.
منبع: تسنیم

۱۳۹۹/۹/۴

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...