نسخه چاپی

پاشازاده: صبر و تحمل هواداران استقلال كم شده است اما بازهم باید صبر كرد/ نباید نسنجیده صحبت كرد

عکس خبري -پاشازاده: صبر و تحمل هواداران استقلال کم شده است اما بازهم بايد صبر کرد/ نبايد نسنجيده صحبت کرد

مهدی پاشازاده پیشكسوت باشگاه استقلال گفت: همانطور كه كادر فنی استقلال گفته بود، ایرادات باید برطرف شوند و به همین دلیل باید صبر كرد.

به گزارش نما، مهدی پاشازاده درباره تساوی بدون گل تیم فوتبال استقلال مقابل ذوب‌آهن اصفهان در هفته هفتم لیگ برتر و انتقادها از عملکرد این تیم اظهار داشت: همانطور که کادر فنی گفته بود، ایرادات باید برطرف شوند و به همین دلیل باید صبر کرد. برای بر طرف کردن ایرادات، نیاز به زمان و صبر است.

وی در ادامه افزود: اگر تبعیضی برای برخی حریفان استقلال صورت می‌گیرد، باید به خودمان نگاه کنیم و ببینیم ما چه کار کرده‌ایم. آیا ما آنقدر قوی بوده‌ایم با این تبعیض‌ها مبارزه کنیم؟! متأسفانه تصمیمات اشتباه در این چند سال، استقلال را عقب انداخته است، با این حال زندگی ادامه دارد، باید تحمل کرد و رو به جلو پیش رفت.

پیشکسوت باشگاه استقلال درباره اینکه چه پیشنهادی برای بهتر شدن وضعیت آبی‌پوشان دارد، گفت: پیشنهادی ندارم، چون‌ سر تمرین نیستم که بدانم وضعیت به چه صورت است. فقط می‌دانم صبر و تحمل هواداران کم شده است و امیدوارم همه چیز به جای اول خود بازگردد.

پاشازاده با تأکید بر اینکه باید به کادر فنی استقلال فرصت داده شود، تصریح کرد: اینکه بیرون گود بنشینیم و بگوییم‌ لنگش کن، کار درستی نیست.‌ نباید نسنجیده صحبت کرد. همه ما دلسوز استقلال هستیم و می‌خواهیم این تیم روز به روز بهتر شود. هواداران و پیشکسوتان باید صبر و تحمل داشته باشند. اگر کادر فنی کمکی خواست، باید انجام دهیم، وگرنه نباید سوهان اعصاب شویم و هر کسی برای خودش اظهارنظر کند.
منبع: تسنیم

۱۳۹۹/۹/۳۰

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی:
 

آخرین اخبار...