نسخه چاپی

در چند ساله اخیر بیشترین فشار روی نیروی انتظامی بوده است

عکس خبري -در چند ساله اخير بيشترين فشار روي نيروي انتظامي بوده است

رئیس پلیس كشور گفت: در چند ساله اخیر، بیشترین فشار روی نیروی انتظامی بوده كه بحمدالله بیشترین موفقیت‌ها را داشته است.به گزارش نما به نقل از پایگاه خبری پلیس؛ سردار حسین اشتری در جلسه جمع‌بندی نظارت ستادی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ که با حضور جمعی از فرماندهان در این ستاد برگزار شد، اظهار کرد: فرماندهی انتظامی تهران بزرگ پیشانی و ویترین نیروی انتظامی است کمتر پیش می‌آید تا مسئولی در انتقادهای خود چه مثبت چه منفی از تهران نام نبرد.


رئیس پلیس کشور تصریح کرد: آبرویی که شما عزیزان به دست می‌آورید برای نیروی انتظامی است این موضوع دو طرفه بوده یعنی اگر خوب یا بد کار کنید بازتاب آن به نیروی انتظامی بازمی‌گردد.

وی خاطرنشان کرد: در سال گذشته برای امسال در برنامه‌ها تعیین شد که حداقل در هر فصل، هیئت رئیسه یک جلسه را در تهران بزرگ برگزار کند، بنده اعلام می‌کنم معاونان مخصوصاً معاونان پشتیبان‌کننده نیروی انتظامی باید فرماندهی انتظامی تهران را در اولویت کاری خود قرار دهند چرا که تهران بزرگ متفاوت با بقیه نقاط کشور است.

این مقام ارشد انتظامی متذکر شد: در چند ساله اخیر بیشترین فشار روی نیروی انتظامی بوده که بحمدالله بیشترین موفقیتها را داشته هر چند هر دستگاه یا نهادی وظیفه خود را خوب انجام ندهد سرریز ناکارآمدی آن به نیروی انتظامی برمی‌گردد.

اشتری تصریح کرد: بر اساس نظرسنجی‌های برون‌سازمانی از بین حدود ۲۸ تا ۳۲ دستگاه، سطح اعتماد مردم به نیروی انتظامی افزایش یافته این افزایش اعتماد مردمی همراه با اعتمادی که مسئولان و بالاتر از آن اعتماد فرماندهی معظم کل قوا مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به نیروی انتظامی دارند بسیار حائز اهمیت بوده و بالاترین سرمایه محسوب می‌شود.

رئیس پلیس کشور یادآور شد: باید از همان نخست مانند سپهبد شهید "حاج قاسم سلیمانی" با کمترین امکانات بیشترین کارها را انجام دهیم ما هم باید با الگوگیری از ایشان همین رویه را انجام داده و با روحیه انقلابی کارها و وظایف را به پیش ببریم هم در بعد معنوی و هم در بعد مادی کمک کنیم تا کارها انجام شود.

وی افزود: بحث کلانتری‌ها برای نیروی انتظامی بسیار مهم بوده و با توجه به کار شبانه‌روزی و تعطیل‌پذیر نبودن آنها، باید مدیریت و نظارت بیشتری انجام شود.

اشتری متذکر شد: رمز موفقیت شهید حاج قاسم سلیمانی اخلاص و ولایت‌مداری‌اش بود ایشان با شهادتش دنیا را متحول کرد چون با خدا معامله کرد خدا هم عزیزش داشت، ما هم باید از خدا یاری بخواهیم تا ان‌شاءالله موفق باشیم.

۱۳۹۹/۱۱/۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: