نسخه چاپی

رضایی: ثابت كردیم جایگاه ذوب‌آهن پایین جدول نیست/ تیم‌مان در نیم‌فصل نیاز به تقویت دارد

عکس خبري -رضايي: ثابت كرديم جايگاه ذوب‌آهن پايين جدول نيست/ تيم‌مان در نيم‌فصل نياز به تقويت دارد

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان مدعی است تیمش از لحاظ تعداد بازیكن با مشكل مواجه است و باید در نیم‌فصل تقویت شود.

به گزارش نما، رحمان رضایی درباره پیروزی 3 بر 2 روز گذشته تیم فوتبال ذوب‌آهن مقابل نساجی مازندران اظهار داشت: می‌دانید که تیم‌های زیادی مقابل نساجی در قائمشهر نتیجه نگرفته‌اند، ولی تیم ما موفق با انجام یک بازی خوب و با یک بازیکن کمتر سه امتیاز را برای خود کند. شرایط ما قبل از این مسابقه خوب نبود و به نوعی وضعیتی بحرانی را تجربه می‌کردیم، ولی در نهایت به پیروزی رسیدیم. خیلی خوشحالیم که با شکسته شدن طلسم بدشناسی موفق شدیم اولین پیروزی‌مان را جشن بگیریم.

وی در ادامه یادآور شد: تیم ما در خیلی از بازی‌های گذشته مستحق برد بود، ولی به دلیل اشتباهات داوری و یا دیگر مسائل امتیاز از دست داده‌ایم. بابت برد خارج از خانه مقابل نساجی خیلی خوشحالیم و این پیروزی را به هواداران و کارکنان کارخانه ذوب‌آهن که پای تیم ایستادند و مرا حمایت کردند، تقدیم می‌کنم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن درباره گل زودهنگام تیمش در این بازی و اینکه دوبار نتیجه به نفع ذوب‌آهن برگردانده شد، تصریح کرد: تیم ما در قائمشهر کار بزرگی کرد و در یک بازی شش امتیازی پیروز شد. از تک تک بازیکنانم تشکر می‌کنم و به آنها خسته نباشید می‌گویم. آنها نشان دادند که جایگاه تیم‌شان خیلی بالاتر است و این موضوع را در بازی مقابل نساجی اثبات کردند.

رضایی درباره برنامه‌های پیش روی تیمش خاطر نشان کرد: تیم لازم است که تقویت شود، هرچند که بازیکنان خیلی خوب و باکیفیتی داریم، ولی تیم باید از لحاظ کمیت ارتقا پیدا کند. ما نیاز داریم که تعداد بازیکنان‌مان در نیم‌فصل بیشتر شود تا ذوب‌آهن با روندی بهتر در نیم‌فصل دوم به میدان برود.
منبع: تسنیم

۱۳۹۹/۱۱/۱۱

اخبار مرتبط
نظرات کاربران
نام :
پست الکترونیک:
نظر شما:
کد امنیتی: